Dine data, dine valg

Dine data er trygge hos oss. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å gi deg en best mulig og personalisert handleopplevelse. Ved å trykke «Det er greit» godkjenner du bruken av informasjonskapsler.

Vis meg mer

Ønsker du en demonstrasjon av et produkt eller et uforpliktende tilbud på maskiner eller forbruksmateriell? Ta kontakt med en av våre selger i listen under. Du kan også ringe kundeservice på telefon 23 05 25 00, så hjelper vi deg med å komme i kontakt med rett person.

Salgsledelse

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post
Geir Sæther Salgsdirektør Salg 95057304 geir.sether@motek.no
Eirik Petersen Salgsdirektør Salg 91828019 eirik.petersen@motek.no
Cecilie Gammelsæter Leder Key Account manager Salg 98247466 cecilie.gammelseter@motek.no
Eirik Nilsen Key Account Manager Salg 48025012 eirik.nilsen@motek.no
Henning Hedmark Key Account Manager Salg 90777986 henning.hedemark@motek.no
Marius Eliassen Key Account Manager Salg 95821877 marius.eliassen@motek.no
Fredrik Tharaldsen Salgssjef Agder og Telemark 40437469 fredrik.tharaldsen@motek.no
Hermann Flatval Salgssjef Anlegg 90087117 hermann.flatval@motek.no
Fredrik Dalla Pieta Salgssjef Follo og Østfold 95900600 fredrik.pieta@motek.no
Kjell Egil Hegerland Salgssjef Haugesund 92633861 kjell.egil.hegerland@motek.no
Trond Fosse Salgssjef Hordaland 47626108 trond.fosse@motek.no
Ole Staff Salgssjef Innlandet 95199236 ole.staff@motek.no
Morten Nilsen Salgssjef Nordland 95449678 morten.nilsen@motek.no
Frode Bakke Salgssjef Nord-Norge 95791600 frode.bakke@motek.no
Asgeir Klokset Salgssjef Nordvest 48158543 asgeir.klokset@motek.no
Ann-Mari Johansen Salgssjef Oslo, Installasjon 90562755 ann-mari.johansen@motek.no
Espen Lunde Salgssjef Oslo, Installasjon 93004066 espen.lunde@motek.no
Ørjan Strømseth Salgssjef Oslo, Trebygg 40722548 orjan.stromseth@motek.no
Terje Karlsen Salgssjef Rogaland 91317706 terje.karlsen@motek.no
Frode Lunde Salgssjef Telemark 48312979 frode.lunde@motek.no
Frank Guldberg Salgssjef Trøndelag 46444189 frank.guldberg@motek.no
Linn Skram Grothaug Salgssjef 99403901 linn.skram.grothaug@motek.no

Stål og betongbygg

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post
Eilef Røyland Hopland Salgsrepresentant Arendal 98247462 eilef.hopland@motek.no
Frode Roksvåg Salgsrepresentant Arendal 48991679 frode.roksvag@motek.no
Dag Haagen Nesse Salgsrepresentant Bergen 90777983 haagen.nesse@motek.no
Sturle Skaug Salgsrepresentant Bergen 91787506 sturle.skaug@motek.no
Espen Sandvik Salgsrepresentant Billingstad 90777973 espen.sandvik@motek.no
Tobias Nilsen Salgsrepresentant Bodø 95279079 tobias.nilsen@motek.no
Ronnie Johan Rikartsen Salgsrepresentant Drammen 92035783 ronnie.rikartsen@motek.no
Svend Nysæther Salgsrepresentant Drammen 90777987 sven.nysether@motek.no
Anders Heggen Salgsrepresentant Drammen 47662889 anders.heggen@motek.no
Daniel Gustafsson Salgsrepresentant Ensjø 92013894 daniel.gustafsson@motek.no
Toni Andersen Salgsrepresentant Ensjø 98247482 toni.andersen@motek.no
Bjørn Erik Moe-Brynhildsen Salgsrepresentant Fredrikstad 48864736 bjornerik.brynildsen@motek.no
Joar Gimming Salgsrepresentant Fredrikstad 90777965 joar.gimming@motek.no
Arnfinn Valaker Salgsrepresentant Førde 97764853 arnfinn.valaker@motek.no
Gisle Selseng Salgsrepresentant Førde 98247461 gisle.selseng@motek.no
Lill Hege Bergsveen Salgsrepresentant Gjøvik 91787502 lill.hege.bergsveen@motek.no
Harald Berge Salgsrepresentant Hamar 90778004 harald.berge@motek.no
Raymond Karoliussen Salgsrepresentant Harstad 95176458 raymond.karoliussen@motek.no
Kjetil Johannessen Salgsrepresentant Haugesund 92866552 kjetil.johannessen@motek.no
Anders Heggen Salgsrepresentant Hønefoss/Buskerud 47662889 anders.heggen@motek.no
Geir-Arne Tollan Salgsrepresentant Jessheim 91787500 geir-arne.tollan@motek.no
Kjetil Fredriksen Salgsrepresentant Kristiansand 92013166 kjetil.fredriksen@motek.no
Eilef Hopland Salgsrepresentant Kristiansand 94821474 eilef.hopland@motek.no
Lars Eirik Kristiansen Salgsrepresentant Lillehammer 94869113 lars.kristiansen@motek.no
Sigvart Botten Salgsrepresentant Molde 97953318 sigvart.botten@motek.no
Rainer Rønning Salgsrepresentant Mo i Rana 40554846 rainer.ronning@motek.no
Bente Sogn Salgsrepresentant Oslo 40035759 bente.sogn@motek.no
Espen Habberstad Salgsrepresentant Oslo 47796799 espen.habberstad@motek.no
Mats Rødsand Salgsrepresentant Oslo 92013971 mats.rodsand@motek.no
Ronny Granheim Salgsrepresentant Oslo 93413919 ronny.granheim@motek.no
Thomas Cordtsen Salgsrepresentant Oslo 92034765 thomas.cordtsen@motek.no
Sturla Lierhagen Salgsrepresentant Oslo 92010824 sturla.lierhagen@motek.no
Bjørn Bjørndal Salgsrepresentant Sandnes 90186110 bjorn.bjorndal@motek.no
Dusko Petkovic Salgsrepresentant Sandnes 98247462 dusko.petkovic@motek.no
Jack Josefsson Salgsrepresentant Ski 90777971 jack.josefsson@motek.no
Kjetil Fuglset Salgsrepresentant Skien 90777985 kjetil.fuglset@motek.no
Lars David Lund Salgsrepresentant Skien 92012807 lars.lund@motek.no
Dan Sørensen Salgsrepresentant Tromsø 47796792 dan.sorensen@motek.no
Frank Berg Salgsrepresentant Tromsø 91125781 frank.berg@motek.no
Hilfred Utseth Salgsrepresentant Trondheim 90777992 hilfred.utseth@motek.no
Tore Hoffstrøm Salgsrepresentant Trondheim 45262446 tore.hoffstrom@motek.no
Thomas Holmsve Salgsrepresentant Trondheim 95176448 thomas.holmsve@motek.no
Anders Langeby Salgsrepresentant Tønsberg 45615803 anders.langeby@motek.no
Hans Remy Gåsholt Salgsrepresentant Tønsberg 46807872 hans.remy.gasholt@motek.no
Arve Idar Dyb Salgsrepresentant Ålesund 91181738 arveIdar.dyb@motek.no
Trond Sørum Salgsrepresentant Ålesund 48991673 trond.sorum@motek.no

Installasjon

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post
Ester Kleczka Salgsrepresentant Arendal 90165334 ester.k@motek.no
Christian Ohnstad Salgsrepresentant Bergen 90777980 christian.ohnstad@motek.no
Ole Jørgen larsen Salgsrepresentant Bergen 90777981 ole.larsen@motek.no
Renate Nordeide Salgsrepresentant Bergen 47796783 renate.nordeide@motek.no
Andreas Groseth Salgsrepresentant Billingstad 98220584 andreas.groseth@motek.no
Ivar Olsen Salgsrepresentant Bodø 97681931 ivar.olsen@motek.no
Jørn Birkeland Salgsrepresentant Bryne 98247461 jorn.birkeland@motek.no
Petter Borgen Salgsrepresentant Drammen 92011369 petter.borgen@motek.no
Robin Halvorsen Salgsrepresentant Ensjø 45970418 robin.halvorsen@motek.no
Gisle Skorpen Selseng Salgsrepresentant Førde 47796786 gisle.selseng@motek.no
Svein Løkkebråten Salgsrepresentant Fredrikstad 91787501 svein.lokkebraten@motek.no
Trond Andreassen Salgsrepresentant Fredrikstad 90778006 trond.andreassen@motek.no
Thor Arild Bakken Salgsrepresentant Hamar 47795617 thor.bakken@motek.no
Øystein Borch Karlsen Salgsrepresentant Harstad 48864764 oystein.borch.karlsen@motek.no
Stian Eikesdal Salgsrepresentant Haugesund 92011558 stian.eikesdal@motek.no
Morten Kolstad Salgsrepresentant Jessheim 90777979 morten.kolstad@motek.no
Thomas Bjerke Salgsrepresentant Jessheim 48867150 thomas.bjerke@motek.no
Reidar Håvardstad Salgsrepresentant Kristiansand 91787504 reidar.haavardstad@motek.no
Håkon Bjerkan Salgsrepresentant Molde 94786478 hakon.bjerkan@motek.no
Mats Waaler Salgsrepresentant Oslo, Installasjon 90613183 mats.waaler@motek.no
Stian Semmerud Salgsrepresentant Oslo, Elektro 92012892 stian.semmerud@motek.no
Fred Egil Thu Salgsrepresentant Sandnes 90777996 fred-egil.thu@motek.no
Kai-Arne Skjørsæter Salgsrepresentant Ski 92025067 kai-arne.skjorsaeter@motek.no
Sondre Semb Salgsrepresentant Skien 92871103 sondre.semb@motek.no
Christer Lund Salgsrepresentant Tromsø 93282086 christer.lund@motek.no
Rune Kvammen Salgsrepresentant Trondheim 46446158 rune.kvammen@motek.no
Morten Frank Salgsrepresentant Trondheim 95135256 morten.frank@motek.no
Øivind Eide Salgsrepresentant Tønsberg 92040258 oivind.eide@motek.no
Vebjørn Holstad Salgsrepresentant Ålesund 91787503 vebjorn.holstad@motek.no

Trebygg

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post
Eskil Svendsen Salgsrepresentant Alta 90178627 eskil.svendsen@motek.no
Arne David Bergmann Salgsrepresentant Arendal 97717307 arne.bergmann@motek.no
Bjørn Inge Svarstad Salgsrepresentant Bergen 92020149 bjorn.svarstad@motek.no
Johnny Larsen Salgsrepresentant Bergen 90777974 johnny.larsen@motek.no
Sondre Bjørgås Salgsrepresentant Bergen 40433867 sondre.bjorgas@motek.no
Kristian Træbakken Salgsrepresentant Bergen n/a kristian.trebakken@motek.no
Ørjan Krokeide Salgsrepresentant Bergen 92066858 orjan.krokeide@motek.no
Morten Høglund Salgsrepresentant Billingstad 45870638 morten.hoglund@motek.no
Vidar Grøndahl Salgsrepresentant Billingstad 90777977 vidar.grondahl@motek.no
Anders Rislisen Thorstensen Salgsrepresentant Bodø 97024220 anders.r.thorstensen@motek.no
Ben Rosland Salgsrepresentant Bryne 47796791 ben.rosland@motek.no
Per Henning Qvale Salgsrepresentant Bryne 91542340 per-henning.qvale@motek.no
Geir Aage Strøm Salgsrepresentant Drammen 48863515 geir.aage.strom@motek.no
Ole-Bjørnar Pettersen Salgsrepresentant Drammen 95176414 ole.pettersen@motek.no
Per Gunnar Knudsen Salgsrepresentant Fredrikstad 90777964 per-gunnar.knudsen@motek.no
Claes Johansson Salgsrepresentant Fredrikstad 90862310 claes.johansson@motek.no
Rune Lammetun Salgsrepresentant Førde 97764854 rune.lammetun@motek.no
Bjørn-Atle Torstensen Salgsrepresentant Hamar 90778005 bjorn.torstensen@motek.no
Jan Vidar Pedersen Salgsrepresentant Harstad 97764809 jan.vidar.pedersen@motek.no
Trond Stokken Salgsrepresentant Haugesund 90822673 trond.stokken@motek.no
Øyvind Andberg Salgsrepresentant Jessheim 90777976 oyvind.andberg@motek.no
Michael Tenden Salgsrepresentant Kjeller 40449448 michael.tenden@motek.no
Eivind Balchen Salgsrepresentant Kristiansand ​​​​​​​91787509 eivind.balchen@motek.no
Per Øystein Ribe Salgsrepresentant, Innesalg Kristiansand ​​​​​​​91387953 per.ribe@motek.no
Vidar Venheim Salgsrepresentant Kristiansand 48864756 vidar.venheim@motek.no
Tommy Bakken Salgsrepresentant Lillehammer ​​​​​​​90778007 tommy.bakken@motek.no
Johnny Silseth Aspen Salgsrepresentant Molde 92804757 jonny.silseth.aspen@motek.no
Bjørn Kristiansen Salgsrepresentant Mo i Rana ​​​​​​​46830534 bjorn.kristiansen@motek.no
Even Normann Salgsrepresentant Oslo ​​​​​​​97160188 even.normann@motek.no
Lars Erichsen Salgsrepresentant Oslo ​​​​​​​90777975 lars.erichsen@motek.no
Espen Vågsberg Salgsrepresentant Oslo ​​​​​​​90994883 espen.vaagsberg@motek.no
Andreas Dibbern Salgsrepresentant Oslo ​​​​​​​90232512 andreas.dibbern@motek.no
Børge Bilstad Salgsrepresentant Sandnes ​​​​​​​90015183 borge.bilstad@motek.no
Dag Morten Brekke Salgsrepresentant Ski 40471918 dag.morten.brekke@motek.no
Andre Martini Salgsrepresentant Skien ​​​​​​​47796793 andre.martini@motek.no
Thomas Nilsen Salgsrepresentant Skien ​​​​​​​91163065 thomas.nilsen@motek.no
Eldar Thorin Isaksen Salgsrepresentant Skien 45139086 eldar.isaksen@motek.no
Terje Norum Salgsrepresentant Tromsø og Svalbard ​​​​​​​98247457 terje.norum@motek.no
Ole Andreas Rendal Salgsrepresentant Trondheim 46884978 ole.rendal@motek.no
Richard Lindseth Salgsrepresentant Trondheim ​​​​​​​98247481 richard.lindseth@motek.no
Steffen Hoff Salgsrepresentant Trondheim ​​​​​​​90015193 steffen.hoff@motek.no
Sture Nøsen Salgsrepresentant Trondheim ​​​​​​​98247452 sture.nosen@motek.no
Jostein Myhre Salgsrepresentant Tønsberg 90777991 jostein.myhre@motek.no
Frode Haraldseth Salgsrepresentant Øvre Buskerud 45270451 frode.haraldseth@motek.no
Perry Giskegjerde Salgsrepresentant Ålesund 90777962 perry.giskegjerde@motek.no

Anlegg og industri

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Bjørn Helge Marsteen Salgsrepresentant Bergen 40022805 bjorn.marsteen@motek.no
Janne Teigland Salgsrepresentant Bergen 94881436 janne.teigland@motek.no
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Billingstad 90015288 bjorn.jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Billingstad 93012419 morten.sandvik@motek.no
Kai Antonsen Salgsrepresentant Oslo 98247425 kai.antonsen@motek.no
Tron Halvorsen Salgsrepresentant Oslo 91181736 tron.halvorsen@motek.no
Georg Slåtten Salgsrepresentant Sandnes 98247461 georg.slatten@motek.no
Runar Tollefsen Salgsrepresentant Skien 40107957 runar.tollefsen@motek.no
Sindre Johnsen Salgsrepresentant Trondheim 97717313 sindre.johnsen@motek.no
Trond Krangkratok Salgsrepresentant Ålesund 47667494 trond.krangkratok@motek.no