Dine data, dine valg

Dine data er trygge hos oss. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å gi deg en best mulig og personalisert handleopplevelse. Ved å trykke «Det er greit» godkjenner du bruken av informasjonskapsler.

Vis meg mer
Logg inn
Din bestilling

Ønsker du uforpliktende tilbud på maskiner eller forbruksmateriell? Ta kontakt med en av våre selger i listen under. Du kan også ringe kundeservice på telefon 23 05 25 00, så hjelper vi deg med å komme i kontakt med rett person.

Finn din selger:

Navn Stilling Segment Telefon E-post
Ledelse og administrasjon
Geir Sæther Salgsdirektør Salg 95057304 Geir.Sether@motek.no
Eirik Petersen Salgsdirektør Salg 91828019 Eirik.Petersen@motek.no
Cecilie Gammelsæter Leder Key Account Manager Salg 98247466 cecilie.gammelseter@motek.no
Eric Gunnarsson Key Account Manager Salg 95492254 eric.gunnarsson@motek.no
Marius Eliassen Key Account Manager Salg 95821877 marius. eliassen@motek.no
Halvor Ihler Key Account Manager Salg 92982728 halvor. ihler@motek.no
Alexander Olsson Key Account Manager Salg 46622020 alexander.olsson@motek.no
Henning  Hedemark  Key Account Manager Salg  90777986  henning.hedemark@motek.no 
Terje Karlsen Salgssjef Rogaland Salg 91317706 terje.karlsen@motek.no
Einar Hellevik Salgssjef Anlegg og Industri Salg 90777993 Einar.Hellevik@motek.no
Espen Lunde Salgssjef Innstallasjon Oslo Salg 93004066 Espen.Lunde@motek.no
Frank Guldberg Salgssjef Trøndelag Salg 46444189 Frank.Guldberg@motek.no
Fredrik Tharaldsen Salgssjef Agder og Telemark Salg 40437469 Fredrik.Tharaldsen@motek.no
Frode Lunde Salgssjef Telemark Salg 48312979 Frode.Lunde@motek.no
Frode Bakke Salgssjef Nord-Norge Salg 95791600 frode.bakke@motek.no
Morten Nilsen Salgssjef Nordland Salg 95449678 morten.niilsen@motek.no
Jan Erik Slåttbakken Salgssjef Stål- og Betongbygg Oslo Salg 92010722 Jan-Erik.Slaattbakken@motek.no
Odd Arne Halvorsen Salgssjef Vestre Viken Salg 98247494 Odd-Arne.Halvorsen@motek.no
Ørjan Rygh Salgssjef Trebygg Oslo Salg 40722548 Orjan.Rygh@motek.no

Stål og betongbygg

Frode Roksvåg Salgsrepresentant Arendal, Stål- og betongbygg 48991679 frode.roksvag@motek.no
Inge Reinsvollsveen Salgsrepresentant Bergen, Stål- og betongbygg 90777983 Inge.Reinsvollsveen@motek.no
Sturle Skaug Salgsrepresentant Bergen, Stål- og betongbygg 91787506 Sturle.Skaug@motek.no
Espen Sandvik Salgsrepresentant Billingstad, Stål- og betongbygg 90777973 Espen.Sandvik@motek.no
Tobias Nilsen Salgsrepresentant Bodø, Stål- og betongbygg 95279079 tobias.nilsen@motek.no
Egil Kjærby Salgsrepresentant Drammen, Stål- og betongbygg 92035783 egil.kjaerby@motek.no
Svend Nysæther Salgsrepresentant Drammen, Stål- og betongbygg 90777987 Sven.Nysether@motek.no
Anders Heggen Salgsrepresentant Drammen, Stål- og betongbygg 47662889 anders.heggen@motek.no
Daniel Gustafsson Salgsrepresentant Ensjø, Stål- og betongbygg 92013894 Daniel.Gustafsson@motek.no
Toni Andersen Salgsrepresentant Ensjø, Stål- og betongbygg 98247482 Toni.Andersen@motek.no
Bjørn Erik Moe-Brynildsen Salgsrepresentant Fredrikstad, Stål- og betongbygg 48864736 BjornErik.Brynildsen@motek.no
Joar Gimming Salgsrepresentant Fredrikstad, Stål- og betongbygg 90777965 Joar.Gimming@motek.no
Arnfinn Valaker Salgsrepresentant Førde, Stål- og betongbygg 97764853 Arnfinn.Valaker@motek.no
Mats Tufte Salgsrepresentant Gjøvik, Stål- og betongbygg 91787502 mats.tufte@motek.no
Lill Hege Bergsveen Salgsrepresentant Gjøvik, Stål- og betongbygg 91787502 lill.hege.bergsveen@motek.no
Raymond Karoliussen Salgsrepresentant Harstad, Stål- og betongbygg 95176458 Raymond.Karoliussen@motek.no
Kjetil Johannessen Salgsrepresentant Haugesund, Stål- og betongbygg 92866552 Kjetil.johannessen@motek.no
Anders Heggen Salgsrepresentant Hønefoss/Buskerud, Generalist 47662889 anders.heggen@motek.no
Geir Arne Tollan Salgsrepresentant Jessheim, Stål- og betongbygg 91787500 Geir-Arne.Tollan@motek.no
Kjetil Fredriksen Salgsrepresentant Kristiansand, Stål- og betongbygg 92013166 kjetil.fredriksen@motek.no
Eilef Hopland Salgsrepresentant Kristiansand, Stål- og betongbygg 94821474 eilef.hopland@motek.no
Lars Eirik Kristiansen Salgsrepresentant Lillehammer, Stål- og betongbygg 94869113 lars.kristiansen@motek.no
Sigvart Botten Salgsrepresentant Molde, Stål- og betongbygg 97953318 Sigvart.Botten@motek.no
Rainer Rønning Salgsrepresentant Mo i Rana, Stål- og betongbygg/Trebygg 40554846 rainer.ronning@motek.no
Bente Sogn Salgsrepresentant Oslo, Stål- og Betongbygg 40035759 bente.sogn@motek.no
Espen Habberstad Salgsrepresentant Oslo, Stål- og betongbygg 47796799 espen.habberstad@motek.no
Mats Rødsand Salgsrepresentant Oslo, Stål- og betongbygg 92013971 mats.rodsand@motek.no
Ronny Granheim Granheim Salgsrepresentant Oslo, Stål- og betongbygg 93413919 ronny.granheim@motek.no
Thomas Cordtsen Salgsrepresentant Oslo, Stål- og betongbygg 92034765 Thomas.cordtsen@motek.no
Sturla Lierhagen Salgsrepresentant Oslo, Stål- og betongbygg 92010824 sturla.lierhagen@motek.no
Bjørn Bjørndal Salgsrepresentant Sandnes, Stål- og betongbygg 90186110 Bjorn.Bjorndal@motek.no
Peder Inge Jørgensen Salgsrepresentant Sandnes, Stål- og betongbygg 90186233 Peder-Inge.Jorgensen@motek.no
Jack Josefsson Salgsrepresentant Ski, Stål- og betongbygg 90777971 jack.josefsson@motek.no
Kjetil Fuglset Salgsrepresentant Skien, Stål- og betongbygg 90777985 kjetil.fuglset@motek.no
Lars David Lund Salgsrepresentant Skien, Stål- og betongbygg 92012807 Lars.lund@motek.no
Dan Sørensen Salgsrepresentant Tromsø, Stål- og betongbygg 47796792 Dan.Sorensen@motek.no
Frank Berg Salgsrepresentant Tromsø, Stål- og betongbygg 91125781 Frank.Berg@motek.no
Hilfred Utseth Salgsrepresentant Trondheim, Stål- og betongbygg 90777992 Hilfred.Utseth@motek.no
Tore Hoffstrøm Salgsrepresentant Trondheim, Stål- og Betongbygg 45262446 tore.hoffstrom@motek.no
Thomas Holmsve Salgsrepresentant Trondheim, Stål- og betongbygg 95176448 thomas.holmsve@motek.no
Anders Langeby Salgsrepresentant Tønsberg, Stål- og betongbygg 45615803 anders.langeby@motek.no
Hans Remy Gåsholt Salgsrepresentant Tønsberg, Stål- og betongbygg 46807872 hans.remy.gasholt@motek.no
Arve Idar Dyb Salgsrepresentant Ålesund, Stål- og betongbygg 91181738 ArveIdar.Dyb@motek.no
Trond Sørum Salgsrepresentant Ålesund, Stål- og betongbygg 48991673 trond.sorum@motek.no
Installasjon
Ester Kleczka Salgsrepresentant Arendal, installasjon 90165334 ester.k@motek.no
Christian Ohnstad Salgsrepresentant Bergen, Installasjon 90777980 christian.ohnstad@motek.no
Ole Jørgen Larsen Salgsrepresentant Bergen, Installasjon 90777981 Ole.Larsen@motek.no
Renate Nordeide Salgsrepresentant Bergen, Installasjon 47796783 renate.nordeide@motek.no
Andreas Groseth Salgsrepresentant Billingstad, Installasjon 98220584 andreas.groseth@motek.no
Ivar Olsen Salgsrepresentant Bodø, Installasjon 97681931 ivar.olsen@motek.no
Dusko Petkovic Salgsrepresentant Bryne, Installasjon 48864765 dusko.petkovic@motek.no
Petter Borgen Salgsrepresentant Drammen, Installasjon 92011369 petter.borgen@motek.no
Ingar Lossius Salgsrepresentant Ensjø, Installasjon 45970418 ingar.lossius@motek.no
Gisle Skorpen Selseng Salgsrepresentant Førde, Generalist 47796786 gisle.selseng@motek.no
Svein Løkkebråten Salgsrepresentant Fredrikstad, Installasjon 91787501 Svein.Lokkebraten@motek.no
Trond Andreassen Salgsrepresentant Gjørvik, Installasjon 90778006 trond.andreassen@motek.no
Øystein Borch Karlsen Salgsrepresentant Harstad, Installasjon 48864764 Oystein.borch.Karlsen@motek.no
Stian Eikesdal Salgsrepresentant Haugesund, Installasjon 92011558 stian.eikesdal@motek.no
Torkjell Eiku Tang Salgsrepresentant Indre sogn, Installasjon 47796789 Torkjell.Tang@motek.no
Morten Kolstad Salgsrepresentant Jessheim Installasjon 90777979 morten.kolstad@motek.no
Thomas Bjerke Salgsrepresentant Jessheim, Installasjon 48867150 thomas.bjerke@motek.no
Reidar Håvardstad Salgsrepresentant Kristiansand, Installasjon 91787504 Reidar.Haavardstad@motek.no
Håkon Bjerkan Salgsrepresentant Molde, Installasjon 94786478 hakon.bjerkan@motek.no
Mats Waaler Salgsrepresentant Oslo, Installasjon 90613183 mats.waaler@motek.no
Stian Semmerud Salgsrepresentant Oslo, Installasjon 92012892 stian.semmerud@motek.no
Vinny Ngo Salgsrepresentant Oslo, Installasjon 98247426 vinny.ngo@motek.no
Fred Egil Thu Salgsrepresentant Sandnes, Installasjon 90777996 Fred-Egil.Thu@motek.no
Kai-Arne Skjørsæter Salgsrepresentant Ski, Installasjon 92025067 kai-arne.skjorsaeter@motek.no
Sondre Semb Salgsrepresentant Skien, Installasjon 92871103 Sondre.Semb@motek.no
Christer Lund Salgsrepresentant Tromsø, Installasjon 93282086 Christer.Lund@motek.no
Rune Kvammen Salgsrepresentant Trondheim, Installasjon 46446158 Rune.Kvammen@motek.no
Stian Henden Salgsrepresentant Trondheim, Installasjon 95135256 stian.henden@motek.no
Øivind Eide Salgsrepresentant Installasjon, Tønsberg 92040258 oivind.eide@motek.no
Vebjørn Holstad Salgsrepresentant Ålesund, Installasjon 91787503 Vebjorn.holstad@motek.no
 
Trebygg
Eskil Svendsen Salgsrepresentant  Alta, Generalist 90178627 eskil.svendsen@motek.no
Arne David Bergmann Salgsrepresentant  Arendal, Trebygg 97717307 arne.bergmann@motek.no
Bjørn Inge Svarstad Salgsrepresentant Bergen, Trebygg 92020149 Bjorn.Svarstad@motek.no
Johnny Larsen Salgsrepresentant Bergen, Trebygg 90777974 Johnny.Larsen@motek.no
Sondre Bjørgås Salgsrepresentant Bergen, Trebygg 40433867 Sondre.Bjorgas@motek.no
Ørjan Krokeide Salgsrepresentant Bergen, Trebygg 92066858 orjan.krokeide@motek.no
Morten Høglund Salgsrepresentant Billingstad, Trebygg 45870638 Morten.Hoglund@motek.no
Vidar Grøndahl Salgsrepresentant Billingstad, Trebygg 90777977 Vidar.Grondahl@motek.no
Anders Rislisen Thorstensen Salgsrepresentant Bodø, Trebygg 97024220 anders.r.thorstensen@motek.no
Ben Rosland Salgsrepresentant Bryne, Trebygg 47796791 ben.rosland@motek.no
Per Henning Qvale Salgsrepresentant Bryne, Trebygg 91542340 Per-Henning.Qvale@motek.no
Geir Aage Strøm Salgsrepresentant Drammen, Trebygg 48863515 geir.aage.strom@motek.no
Ole-Bjørnar Pettersen Salgsrepresentant Drammen, Trebygg 95176414 Ole.Pettersen@motek.no
Tore Nytrøen Salgsrepresentant Finnmark, Trebygg 97764837 tore.nytroen@motek.no
Per Gunnar Knudsen Salgsrepresentant Fredrikstad, Trebygg 90777964 Per-Gunnar.Knudsen@motek.no
Claes Johansson Salgsrepresentant Fredrikstad, Trebygg 90862310 claes.johansson@motek.no
Rune Lammetun Salgsrepresentant Førde, Trebygg 97764854 Rune.Lammetun@motek.no
Steinar Kristiansen Salgsrepresentant Hamar, Trebygg 90778005 Steinar.Kristiansen@motek.no
Jan Vidar Pedersen Salgsrepresentant Harstad, Trebygg 97764809 Jan.Vidar.Pedersen@motek.no
Trond Stokken Salgsrepresentant Haugesund, Trebygg 90822673 Trond.Stokken@motek.no
Kjell Egil Hegerland Salgssjef Haugesund, Trebygg 92633861 Kjell.Egil.Hegerland@motek.no
Øyvind Andberg Salgsrepresentant Jessheim, Trebygg 90777976 Oyvind.Andberg@motek.no
Michael Tenden Salgsrepresentant Kjeller, Trebygg 40449448 michael.tenden@motek.no
Per Øystein Ribe Salgsrepresentant Kristiansand, Innesalg 91387953 per.ribe@motek.no
Eivind Balchen Salgsrepresentant Kristiansand, Trebygg 91787509 eivind.balchen@motek.no
Vidar Venheim Salgsrepresentant Kristiansand, Trebygg 48864756 Vidar.venheim@motek.no
Tommy Bakken Salgsrepresentant Lillehammer, Trebygg 90778007 Tommy.Bakken@motek.no
Bjørn Kristiansen Salgsrepresentant Mo i Rana, Trebygg 46830534 bjorn.kristiansen@motek.no
Bjørn Smisethjell Salgsrepresentant Molde, Trebygg 92633702 Bjorn.Smisethjell@motek.no
Even Normann Salgsrepresentant Oslo, Trebygg 97160188 even.normann@motek.no
Lars Erichsen Salgsrepresentant Oslo, Trebygg 90777975 Lars.Erichsen@motek.no
Espen Vågsberg Salgsrepresentant Oslo, Trebygg 90994883 espen.vaagsberg@motek.no
Andreas Dibbern Salgsrepresentant Trebygg Oslo Vest Oslo, Trebygg 90232512 andreas.dibbern@motek.no
Børge Bilstad Salgsrepresentant Sandnes, Trebygg 90015183 Borge.Bilstad@motek.no
Dag Morten Brekke Salgsrepresentant Ski, Trebygg 40471918 dag.morten.brekke@motek.no
Andre Martini Salgsrepresentant Skien, Trebygg 47796793 andre.martini@motek.no
Thomas Nilsen Salgsrepresentant Skien, Trebygg 91163065 thomas.nilsen@motek.no
Eldar Thorin Isaksen Salgsrepresentant Skien, Trebygg 45139086 eldar.isaksen@motek.no
Terje Norum Salgsrepresentant Tromsø og Svalbard, Trebygg 98247457 Terje.Norum@motek.no
Ole Andreas Rendal Salgsrepresentant Trondheim, Trebygg 46884978 ole.rendal@motek.no
Richard Lindseth Salgsrepresentant Trondheim, Trebygg 98247481 Richard.Lindseth@motek.no
Steffen Hoff Salgsrepresentant Trondheim, Trebygg 90015193 steffen.hoff@motek.no
Sture Nøsen Salgsrepresentant Trondheim, Trebygg 98247452 Sture.Nosen@motek.no
Jostein Myhre Salgsrepresentant Tønsberg, Trebygg 90777991 Jostein.Myhre@motek.no
Frode Haraldseth Salgsrepresentant Øvre Buskerud, Trebygg 45270451 Frode.Haraldseth@motek.no
Perry Giskegjerde Salgsrepresentant Ålesund, Trebygg 90777962 Perry.Giskegjerde@motek.no
Anlegg og industri
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Arendal, Anlegg og industri 45252823 kim.solvang@motek.no
Bjørn Helge Marsteen Salgsrepresentant Bergen, Anlegg og Industri 40022805 bjorn.marsteen@motek.no
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Billingstad, Anlegg og industri 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Billingstad, Anlegg og Industri 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Billingstad, Anlegg og industri 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Kai Antonsen Salgsrepresentant Oslo, Anlegg og industri 98247425 Kai.Antonsen@motek.no
Tron Halvorsen Salgsrepresentant Oslo, Anlegg og industri 91181736 Tron.Halvorsen@motek.no
Torunn Tjemsland Salgsrepresentant Sandnes, Anlegg og industri 98247485 torunn.tjemsland@motek.no
Jørn Birkeland Salgsrepresentant Sandnes, Anlegg og industri 90883572 jorn.birkeland@motek.no
Runar Tollefsen Salgsrepresentant Skien, Anlegg og industri 40107957 Runar.Tollefsen@motek.no
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Trondheim, Anlegg og industri 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Trond Krangkratok Salgsrepresentant Ålesund, Anlegg og industri 47667494 trond.krangkratok@motek.no
Arlin Rochlenge Salgsrepresentant Ålesund, Anlegg og industri 94832243 arlin.rochlenge@motek.no