Logg inn
Din bestilling

Ønsker du uforpliktende tilbud på maskiner eller forbruksmateriell? Ta kontakt med en av våre selger i listen under. Du kan også ringe kundeservice på telefon 23 05 25 00, så hjelper vi deg med å komme i kontakt med rett person.

Finn din selger:

Navn Stilling Segment Telefon E-post
Ledelse og administrasjon
Alexander Olsson Key Account Manager Salg 46622020 alexander.olsson@motek.no
Anders Erik Hansen Salgssjef Rogaland Salg 40448796 Anders.hansen@motek.no
Cecilie Gammelsæter Key Account Manager Salg 98247466 cecilie.gammelseter@motek.no
Einar Hellevik Salgssjef Anlegg og Industri Salg 90777993 Einar.Hellevik@motek.no
Eirik Petersen Salgsdirektør Salg 91828019 Eirik.Petersen@motek.no
Ellen Hällstrøm Salgssjef Innlandet Salg 45978331 Ellen.hellstrom@motek.no
Eric Gunnarsson Key Account Manager Salg 95492254 eric.gunnarsson@motek.no
Espen Lunde Salgssjef Innstallasjon Oslo Salg 93004066 Espen.Lunde@motek.no
Frank Guldberg Salgssjef Trøndelag Salg 46444189 Frank.Guldberg@motek.no
Fredrik Tharaldsen Salgssjef Agder og Telemark Salg 40437469 Fredrik.Tharaldsen@motek.no
Geir Sæther Salgsdirektør Salg 95057304 Geir.Sether@motek.no
Geir-Inge Evjen Salgssjef Nord-Norge Salg 98247472 Geir-Inge.Evjen@motek.no
Jan Erik Slåttbakken Salgssjef Stål- og Betongbygg Oslo Salg 92010722 Jan-Erik.Slaattbakken@motek.no
Odd Arne Halvorsen Salgssjef Vestre Viken Salg 98247494 Odd-Arne.Halvorsen@motek.no
Robert Boe Salgssjef Hordaland Salg 90777982 Robert.Boe@motek.no
Ørjan Rygh Salgssjef Trebygg Oslo Salg 40722548 Orjan.Rygh@motek.no
Aage Christensen Salgssjef Nord-Vestlandet Salg 40448073 Age.christensen@motek.no

Stål og betongbygg

Kjetil Fredriksen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg Kristiansand 92013166 kjetil.fredriksen@motek.no
Bente Sogn Salgsrepresentant Stål- og Betongbygg Oslo 40035759 bente.sogn@motek.no
Tore Hoffstrøm Salgsrepresentant Stål- og Betongbygg Trondheim 45262446
Frode Roksvåg Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Arendal 48991679 frode.roksvag@motek.no
N N Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Arendal 98247459 firmapost@motek.no
IngeR Reinsvollsveen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Bergen Inge.Reinsvollsveen@motek.no
Sturle Skaug Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Bergen 91787506 Sturle.Skaug@motek.no
Espen Sandvik Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Billingstad 90777973 Espen.Sandvik@motek.no
Egil Kjærby Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Drammen 92035783 egil.kjaerby@motek.no
Svend Nysæther Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Drammen 90777987 Sven.Nysether@motek.no
Daniel Gustafsson Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ensjø 92013894 Daniel.Gustafsson@motek.no
Toni Andersen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ensjø 98247482 Toni.Andersen@motek.no
Bjørn ErikMoe-Brynildsen Moe-Brynildsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Fredrikstad BjornErik.Brynildsen@motek.no
Joar Gimming Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Fredrikstad 90777965 Joar.Gimming@motek.no
Arnfinn Valaker Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Førde 97764853 Arnfinn.Valaker@motek.no
Rune Carlsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Gjøvik 91787502 Rune.Carlsen@motek.no
Erik Martinsen Øvergaard Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Hamar 90778004 Erik.Overgaard@motek.no
Raymond Karoliussen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Harstad 95176458 Raymond.Karoliussen@motek.no
Kjetil Johannessen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Haugesund 92866552 Kjetil.johannessen@motek.no
Geir Arne Tollan Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Jessheim 91787500 Geir-Arne.Tollan@motek.no
Lars Eirik Kristiansen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Lillehammer 94869113 lars.kristiansen@motek.no
Sigvart Botten Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Molde 97953318 Sigvart.Botten@motek.no
Espen Habberstad Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 47796799 espen.habberstad@motek.no
Ronny Granheim Granheim Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 93413919 ronny.granheim@motek.no
Thomas Cordtsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 92034765 Thomas.cordtsen@motek.no
Ylva Fosheim Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 92013971 Ylva.Fosheim@motek.no
Bjørn Bjørndal Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 90186110 Bjorn.Bjorndal@motek.no
Ole Petter Sandve Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 92018962 Ole.petter.Sandve@motek.no
Peder Inge Jørgensen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 90186233 Peder-Inge.Jorgensen@motek.no
Trond Rosmer Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ski 90777971 Trond.Rosmer@motek.no
Geir Melum Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Skien 90777985 Geir.Melum@motek.no
Lars David Lund Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Skien 92012807 Lars.lund@motek.no
Dan Sørensen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tromsø 91167944 Dan.Sorensen@motek.no
Frank Berg Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tromsø 91125781 Frank.Berg@motek.no
Hilfred Utseth Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Trondheim 90777992 Hilfred.Utseth@motek.no
Remi Schumann Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Trondheim 95176448 Remi.Schumann@motek.no
Hans Remy Gåsholt Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tønsberg 46807872 hans.remy.gasholt@motek.no
Henning Hedemark Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tønsberg 90777986 Henning.Hedemark@motek.no
Arve Idar Dyb Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ålesund 91181738 ArveIdar.Dyb@motek.no
Trond Sørum Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ålesund 48991673 trond.sorum@motek.no
Stefan Furnes Salgsrepresentant Stål- og betongbygg,Bodø 95279079 stefan.furnes@motek.no
Raymond Karoliussen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Harstad 95176458 Raymond.Karoliussen@motek.no
Rainer Rønning Salgsrepresentant Stål- og betongbygg/Trebygg, Mo i Rana 40554846 rainer.ronning@motek.no
Installasjon
ivind Eide Salgsrepresentant Installasjon Tønsberg 92040528 Oivind.Eide@motek.no
Kenneth Andersen Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 90777980 Kenneth.Andersen@motek.no
Ole Jørgen Larsen Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 90777981 Ole.Larsen@motek.no
Roald Berland Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 47796783 roald.berland@motek.no
Andreas Groseth Salgsrepresentant Installasjon, Billingstad 98220584 andreas.groseth@motek.no
Ivar Olsen Salgsrepresentant Installasjon, Bodø 97681931 ivar.olsen@motek.no
Kjell Ove Viste Salgsrepresentant Installasjon, Bryne 48864765 kjell.ove.viste@motek.no
N. N. Salgsingeniør Energy Installasjon, Drammen 90829603 Dagfinn.Svanberg@motek.no
Petter Borgen Salgsrepresentant Installasjon, Drammen 92011369 petter.borgen@motek.no
Frode Fuglstad Salgsrepresentant Installasjon, Ensjø 45970418 Frode.Fuglstad@motek.no
Svein Løkkebråten Salgsrepresentant Installasjon, Fredrikstad 91787501 Svein.Lokkebraten@motek.no
Trond Andreassen Salgsrepresentant Installasjon, Gjøvik 90778006 trond.andreassen@motek.no
Odd Einar Sofienlund Salgsrepresentant Installasjon, Hamar 47795617 odd.sofienlund@motek.no
Øystein Borch Karlsen Salgsrepresentant Installasjon, Harstad 48864764 Oystein.borch.Karlsen@motek.no
Stian Eikesdal Salgsrepresentant Installasjon, Haugesund 92011558 stian.eikesdal@motek.no
Torkjell Eiku Tang Salgsrepresentant Installasjon, Indre Sogn Torkjell.Tang@motek.no
Morten Kolstad Salgsrepresentant Installasjon, Jessheim 90777979 morten.kolstad@motek.no
Thomas Bjerke Salgsrepresentant Installasjon, Jessheim 48867150 thomas.bjerke@motek.no
Reidar Håvardstad Salgsrepresentant Installasjon, Kristiansand 91787504 Reidar.Haavardstad@motek.no
Håkon Neteland Bjerkan Salgsrepresentant Installasjon, Molde 94786478 hakon.bjerkan@motek.no
Ingar Lossius Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 45970418 ingar.lossius@motek.no
Stian Semmerud Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 92012892 stian.semmerud@motek.no
Vinny Ngo Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 98247426 vinny.ngo@motek.no
Fred Egil Thu Salgsrepresentant Installasjon, Sandnes 90777996 Fred-Egil.Thu@motek.no
Kai-Arne Skjørsæter Salgsrepresentant Installasjon, Ski 92025067 kai-arne.skjorsaeter@motek.no
Sondre Semb Salgsrepresentant Installasjon, Skien 92871103 Sondre.Semb@motek.no
Christer Lund Salgsrepresentant Installasjon, Tromsø 93282086 Christer.Lund@motek.no
Rune Kvammen Salgsrepresentant Installasjon, Trondheim 46446158 Rune.Kvammen@motek.no
Stian Henden Salgsrepresentant Installasjon, Trondheim 95135256 stian.henden@motek.no
Vebjørn Holstad Salgsrepresentant Installasjon, Ålesund 91787503 Vebjorn.holstad@motek.no
Trebygg
Per Øystein Ribe Salgsrepresentant Kristiansand 91387953 per.ribe@motek.no
Andreas Dibbern Salgsrepresentant Trebygg Oslo Vest Trebygg, Oslo 90232512 andreas.dibbern@motek.no
Tor Harald Jenssen Salgsrepresentant Trebygg, Arendal 97717307 Tor-Harald.Jenssen@motek.no
Bjørn Inge Svarstad Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 92020149 Bjorn.Svarstad@motek.no
Johnny Larsen Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 90777974 Johnny.Larsen@motek.no
Sondre Bjørgås Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 40433867 Sondre.Bjorgas@motek.no
Ørjan Krokeide Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 92066858 orjan.krokeide@motek.no
Morten Høglund Salgsrepresentant Trebygg, Billingstad 45870638 Morten.Hoglund@motek.no
Vidar Grøndahl Salgsrepresentant Trebygg, Billingstad 90777977 Vidar.Grondahl@motek.no
Kyrre Karlsen Salgsrepresentant Trebygg, Bodø 97024220 Kyrre.Karlsen@motek.no
Ben Rosland Salgsrepresentant Trebygg, Bryne 47796791 ben.rosland@motek.no
Per HenningQvale Qvale Salgsrepresentant Trebygg, Bryne 91542340 Per-Henning.Qvale@motek.no
Geir Aage Strøm Salgsrepresentant Trebygg, Drammen 48863515 geir.aage.strom@motek.no
Ole-Bjørnar Pettersen Salgsrepresentant Trebygg, Drammen 95176414 Ole.Pettersen@motek.no
Tore Nytrøen Salgsrepresentant Trebygg, Finnmark 97764837 tore.nytroen@motek.no
Per Gunnar Knudsen Salgsrepresentant Trebygg, Fredrikstad 90777964 Per-Gunnar.Knudsen@motek.no
Rune Lammetun Salgsrepresentant Trebygg, Førde 97764854 Rune.Lammetun@motek.no
Steinar Kristiansen Salgsrepresentant Trebygg, Hamar 90778005 Steinar.Kristiansen@motek.no
Jan Vidar Pedersen Salgsrepresentant Trebygg, Harstad 97764809 Jan.Vidar.Pedersen@motek.no
Kjell Egil Hegerland Salgsrepresentant Trebygg, Haugesund 92633861 Kjell.Egil.Hegerland@motek.no
Tore Skribeland Salgsrepresentant Trebygg, Jessheim 40449448 tore.skribeland@motek.no
Øyvind Andberg Salgsrepresentant Trebygg, Jessheim 90777976 Oyvind.Andberg@motek.no
Frank Fredriksen Salgsrepresentant Trebygg, Kristiansand 91787509 Frank.Fredriksen@motek.no
Vidar Venheim Salgsrepresentant Trebygg, Kristiansand 48864756 Vidar.venheim@motek.no
Tommy Bakken Salgsrepresentant Trebygg, Lillehammer 90778007 Tommy.Bakken@motek.no
Bjørn Kristiansen Salgsrepresentant Trebygg, Mo i Rana 46830534 bjorn.kristiansen@motek.no
Bjørn Smisethjell Salgsrepresentant Trebygg, Molde 92633702 Bjorn.Smisethjell@motek.no
Even Normann Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 97160188 even.normann@motek.no
Lars Erichsen Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 90777975 Lars.Erichsen@motek.no
Børge Bilstad Salgsrepresentant Trebygg, Sandnes 90015183 Borge.Bilstad@motek.no
Dag Morten Brekke Salgsrepresentant Trebygg, Ski 40471918 dag.morten.brekke@motek.no
Andre Martini Salgsrepresentant Trebygg, Skien 47796793 andre.martini@motek.no
Pål Wang Salgsrepresentant Trebygg, Skien 91181729 Paal.Wang@motek.no
Terje Norum Salgsrepresentant Trebygg, Tromsø og Svalbard 98247457 Terje.Norum@motek.no
Ole Andreas Rendal Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 46884978 ole.rendal@motek.no
Richard Lindseth Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 98247481 Richard.Lindseth@motek.no
Sten Nilsen Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 90015193 Sten.Nilsen@motek.no
Sture Nøsen Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 98247452 Sture.Nosen@motek.no
Jostein Myhre Salgsrepresentant Trebygg, Tønsberg 90777991 Jostein.Myhre@motek.no
Frode Haraldseth Salgsrepresentant Trebygg, Øvre Buskerud 45270451 Frode.Haraldseth@motek.no
Perry Giskegjerde Salgsrepresentant Trebygg, Ålesund 90777962 Perry.Giskegjerde@motek.no
Anlegg og industri
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Anlegg og industri, Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Bjørn Helge Marsteen Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Bergen 40022805 bjorn.marsteen@motek.no
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Espen Stensson Salgsrepresentant Anlegg og industri, Oslo 92010824 Espen.Stensson@motek.no
Kai Antonsen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Oslo 98247425 Kai.Antonsen@motek.no
Tron Halvorsen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Oslo 91181736 Tron.Halvorsen@motek.no
Andrew Aadland Salgsrepresentant Anlegg og industri, Sandnes 98247485 Andre.Aadland@motek.no
Ronny Falck Salgsrepresentant Anlegg og industri, Skien 92012807 Ronny.Falck@motek.no
Runar Tollefsen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Skien 40107957 Runar.Tollefsen@motek.no
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no

Dine data, dine valg

Dine data er trygge hos oss. Vi bruker dem til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene du ser og bruker.

Vis meg mer