Dine data, dine valg

Dine data er trygge hos oss. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å gi deg en best mulig og personalisert handleopplevelse. Ved å trykke «Det er greit» godkjenner du bruken av informasjonskapsler.

Vis meg mer

Ønsker du en demonstrasjon av et produkt eller et uforpliktende tilbud på maskiner eller forbruksmateriell? Ta kontakt med en av våre selger i listen under. Du kan også ringe kundeservice på telefon 23 05 25 00, så hjelper vi deg med å komme i kontakt med rett person.

Salgsledelse

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post
Geir Sæther Salgsdirektør Salg 950 57 304 geir.sether@motek.no
Eirik Petersen Salgsdirektør Salg 918 28 019 eirik.petersen@motek.no
Cecilie Gammelsæter Leder Key Account manager Salg 982 47 466 cecilie.gammelseter@motek.no
Eirik Nilsen Key Account Manager Salg 480 25 012 eirik.nilsen@motek.no
Henning Hedmark Key Account Manager Salg 907 77 986 henning.hedemark@motek.no
Marius Eliassen Key Account Manager Salg 958 21 877 marius.eliassen@motek.no
Lise RambergKey Account ManagerSalg911 06 596lise.ramberg@motek.no
Fredrik Tharaldsen Salgssjef Agder og Telemark 404 37 469 fredrik.tharaldsen@motek.no
Hermann Flatval Salgssjef Anlegg 900 87 117 hermann.flatval@motek.no
Fredrik Dalla Pieta Salgssjef Follo og Østfold 959 00 600 fredrik.pieta@motek.no
Kjell Egil Hegerland Salgssjef Haugesund 926 33 861 kjell.egil.hegerland@motek.no
Trond Fosse Salgssjef Hordaland 476 26 108 trond.fosse@motek.no
Ole Staff Salgssjef Innlandet 951 99 236 ole.staff@motek.no
Morten Nilsen Salgssjef Nordland 954 49 678 morten.nilsen@motek.no
Frode Bakke Salgssjef Nord-Norge 957 91 600 frode.bakke@motek.no
Asgeir Klokset Salgssjef Nordvest 481 58 543 asgeir.klokset@motek.no
Ann-Mari Johansen Salgssjef Asker og Bærum 905 62 755 ann-mari.johansen@motek.no
Espen Lunde Salgssjef Romerike 930 04 066 espen.lunde@motek.no
Ørjan Strømseth Salgssjef Oslo 407 22 548 orjan.stromseth@motek.no
Terje Karlsen Salgssjef Rogaland 913 17 706 terje.karlsen@motek.no
Frode Lunde Salgssjef Telemark 483 12 979 frode.lunde@motek.no
Frank Guldberg Salgssjef Trøndelag 464 44 189 frank.guldberg@motek.no
Linn Skram Grothaug Salgssjef Vestre Viken 994 03 901 linn.skram.grothaug@motek.no

Stål og betongbygg

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post

Eskil Svendsen

Salgsrepresentant

Alta

901 78 627

eskil.svendsen@motek.no

Frode Roksvåg

Salgsrepresentant

Arendal

489 91 679

frode.roksvag@motek.no

Bjørn Inge Svarstad

Salgsrepresentant

Bergen

920 20 149

bjorn.svarstad@motek.no

Haagen Nesse

Salgsrepresentant

Bergen

907 77 983

haagen.nesse@motek.no

Kristian Træbakken

Salgsrepresentant

Bergen

948 32 243

kristian.trebakken@motek.no

Sturle Skaug

Salgsrepresentant

Bergen

917 87 506

Sturle.Skaug@motek.no

Bård Beylich

Salgsrepresentant

Billingstad

488 90 891

bard.beylich@motek.no

Espen Sandvik

Salgsrepresentant

Billingstad

907 77 973

espen.sandvik@motek.no

Tobias Nilsen

Salgsrepresentant

Bodø

952 79 079

tobias.nilsen@motek.no

Ronnie Johan Rikartsen

Salgsrepresentant

Drammen

920 35 783

ronnie.rikartsen@motek.no

Svend Nysæther

Salgsrepresentant

Drammen

907 77 987

Svend.Nysether@motek.no

Anders Heggen

Salgsrepresentant

Drammen

476 62 889

anders.heggen@motek.no

Daniel Gustafsson

Salgsrepresentant

Ensjø

920 13 894

daniel.gustafsson@motek.no

Toni Andersen

Salgsrepresentant

Ensjø

982 47 482

Toni.Andersen@motek.no

Bjørn Erik Moe-Brynildsen

Salgsrepresentant

Fredrikstad

488 64 736

bjornerik.brynildsen@motek.no

Joar Mathisen Gimming

Salgsrepresentant

Fredrikstad

907 77 965

Joar.Gimming@motek.no

Arnfinn Valaker

Salgsrepresentant

Førde

977 64 853

Arnfinn.Valaker@motek.no

Gisle Selseng

Salgsrepresentant

Førde

477 96 786

gisle.selseng@motek.no 

Lill Hege Bergsveen

Salgsrepresentant

Gjøvik

917 87 502

lill.hege.bergsveen@motek.no

Harald Berge

Salgsrepresentant

Hamar

907 78 004

harald.berge@motek.no

Raymond Karoliussen

Salgsrepresentant

Harstad

951 76 458

Raymond.Karoliussen@motek.no

Kjetil Johannessen

Salgsrepresentant

Haugesund

928 66 552

kjetil.johannessen@motek.no

Geir Arne Tollan

Salgsrepresentant

Jessheim

917 87 500

geir-arne.tollan@motek.no

Espen Habberstad

Salgsrepresentant

Kjeller

477 96 799

espen.habberstad@motek.no

Ronny Granheim

Salgsrepresentant

Kjeller

934 13 919

ronny.granheim@motek.no

Eilef Røyland Hopland

Salgsrepresentant

Kristiansand

948 21 474

eilef.hopland@motek.no

Kjetil Fredriksen

Salgsrepresentant

Kristiansand

920 13 166

kjetil.fredriksen@motek.no

Lars Eirik Kristiansen

Salgsrepresentant

Lillehammer

948 69 113

lars.kristiansen@motek.no

Rainer Rønning

Salgsrepresentant

Mo I Rana

405 54 846

Rainer.Ronning@motek.no

Sigvart Botten

Salgsrepresentant

Molde

979 53 318

Sigvart.Botten@motek.no

Bente Sogn

Salgsrepresentant

Oslo

400 35 759

bente.sogn@motek.no

Mats Rødsand

Salgsrepresentant

Oslo

920 13 971

mats.rodsand@motek.no

Sturla Lierhagen

Salgsrepresentant

Oslo

920 10 824

sturla.lierhagen@motek.no

Thomas Cordtsen

Salgsrepresentant

Oslo

920 34 765

thomas.cordtsen@motek.no

Tron Halvorsen

Salgsrepresentant

Oslo

911 81 736

Tron.Halvorsen@motek.no

Bjørn Bjørndal

Salgsrepresentant

Sandnes

901 86 110

bjorn.bjorndal@motek.no

Dusko Petkovic

Salgsrepresentant

Sandnes

920 18 962

dusko.petkovic@motek.no

Jack Josefsson 

Salgsrepresentant

Ski

907 77 971

jack.josefsson@motek.no

André Martini

Salgsrepresentant

Skien

477 96 793

Andre.Martini@motek.no

Lars David Lund

Salgsrepresentant

Skien

920 12 807

lars.lund@motek.no

Dan Håvard Sørensen

Salgsrepresentant

Tromsø

477 96 792

dan.sorensen@motek.no

Frank Berg

Salgsrepresentant

Tromsø

911 25 781

Frank.Berg@motek.no

Hilfred Utseth

Salgsrepresentant

Trondheim

907 77 992

Hilfred.Utseth@motek.no

Thomas Holmsve

Salgsrepresentant

Trondheim

951 76 448

thomas.holmsve@motek.no

Tore Hoffstrøm

Salgsrepresentant

Trondheim

452 62 446

tore.hoffstrom@motek.no

Anders Langeby

Salgsrepresentant

Tønsberg

456 15 803

anders.langeby@motek.no

Hans Remy Gåsholt

Salgsrepresentant

Tønsberg

468 07 872

Hans.Remy.Gasholt@motek.no

Arve Dyb

Salgsrepresentant

Ålesund

911 81 738

ArveIdar.Dyb@motek.no

Trond Sørum

Salgsrepresentant

Ålesund

489 91 673

trond.sorum@motek.no

Installasjon

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post

Ester Kleczka

Salgsrepresentant

Arendal

901 65 433

ester.k@motek.no

Renate Nordeide

Salgsrepresentant

Bergen

477 96 783

Renate.nordeide@motek.no

Ole Jørgen Larsen

Salgsrepresentant

Bergen

907 77 981

ole.larsen@motek.no

Christian Ohnstad

Salgsrepresentant

Bergen

907 77 980

christian.ohnstad@motek.no

Andreas Groseth

Salgsrepresentant

Billingstad

982 20 584

andreas.groseth@motek.no

Ivar Olsen

Salgsrepresentant

Bodø

976 81 931

ivar.olsen@motek.no

Jørn Birkeland

Salgsrepresentant

Bryne

908 83 572

jorn.birkeland@motek.no

Petter Borgen

Salgsrepresentant

Drammen

920 11 369

petter.borgen@motek.no

Robin Halvorsen

Salgsrepresentant

Ensjø

459 70 418

robin.halvorsen@motek.no

Svein Åge Løkkebråten

Salgsrepresentant

Fredrikstad

917 87 501

svein.lokkebraten@motek.no

Trond Erik Andreassen

Salgsrepresentant

Gjøvik

907 78 006

trond.andreassen@motek.no

Thor Arild Bakken

Salgsrepresentant

Hamar

477 95 617

thor.bakken@motek.no

Øystein Borch Karlsen

Salgsrepresentant

Harstad 

488 64 764

Oystein.borch.Karlsen@motek.no

Stian Eikesdal

Salgsrepresentant

Haugesund

920 11 558

stian.eikesdal@motek.no

Thomas Bjerke

Salgsrepresentant

Jessheim

488 67 150

Thomas.Bjerke@motek.no

Morten Kolstad

Salgsrepresentant

Kjeller

907 77 979

morten.kolstad@motek.no

Reidar Håvardstad

Salgsrepresentant

Kristiansand

917 87 504

Reidar.Haavardstad@motek.no

Håkon Bjerkan

Salgsrepresentant

Molde

947 86 478

hakon.bjerkan@motek.no

Stian Romberg Semmerud

Salgsrepresentant

Oslo

920 12 892

vinny.ngo@motek.no

Mats Waaler

Salgsrepresentant

Oslo

906 13 183

Mats.waaler@motek.no

Fred Egil Thu

Salgsrepresentant

Sandnes

907 77 996

Fred-Egil.Thu@motek.no

Kai-Arne Skjørsæter

Salgsrepresentant

Ski

920 25 067

kai-arne.skjorsaeter@motek.no

Sondre Semb

Salgsrepresentant

Skien

928 71 103

Sondre.Semb@motek.no

Christer Lund

Salgsrepresentant

Tromsø

932 82 086

Christer.Lund@motek.no

Rune Kvammen

Salgsrepresentant

Trondheim

464 46 158

rune.kvammen@motek.no

Morten Frank

Salgsrepresentant

Trondheim

951 35 256

stian.henden@motek.no

Øivind Eide

Salgsrepresentant

Tønsberg

920 40 258

Oivind.Eide@motek.no

Vebjørn Holstad

Salgsrepresentant

Ålesund

917 87 503

vebjorn.holstad@motek.no

Trebygg

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post
Eivind Hætta SakariassenSalgsrepresentantAlta

977 64 837

eivind.sakariassen@motek.no

Arne David Bergmann

Salgsrepresentant

Arendal

977 17 307

arne.bergmann@motek.no

Ørjan Larsen Krokeide

Salgsrepresentant

Bergen

920 66 858

orjan.krokeide@motek.no

Sondre Bjørgås

Salgsrepresentant

Bergen

404 33 867

sondre.bjorgas@motek.no

Johnny Larsen

Salgsrepresentant

Bergen

907 77 974

Johnny.Larsen@motek.no

Vidar Grøndahl

Salgsrepresentant

Billingstad

907 77 977

vidar.grondahl@motek.no

Morten Høglund

Salgsrepresentant

Billingstad

458 70 638

morten.hoglund@motek.no

Anders Rislien Thorstensen

Salgsrepresentant

Bodø

970 24 220

anders.r.thorstensen@motek.no

Per Qvale

Salgsrepresentant

Bryne

915 42 340

Per-Henning.Qvale@motek.no

Ben Rosland

Salgsrepresentant

Bryne

477 96 791

ben.rosland@motek.no

Ole Bjørnar Pettersen

Salgsrepresentant

Drammen

951 76 414

Ole.Pettersen@motek.no

Geir Aage Strøm

Salgsrepresentant

Drammen

488 63 515

geir.aage.strom@motek.no

Andreas Dibbern

Salgsrepresentant

Ensjø

981 32 539

andreas.dibbern@motek.no

Per G. Knudsen

Salgsrepresentant

Fredrikstad

907 77 964

Per-Gunnar.Knudsen@motek.no

Claes Johansson

Salgsrepresentant

Fredrikstad

908 62 310

claes.johansson@motek.no

Rune Lammetun

Salgsrepresentant

Førde

977 64 854

Rune.Lammetun@motek.no

Bjørn-Atle Torstensen

Salgsrepresentant

Hamar

907 78 005

Steinar.Kristiansen@motek.no

Jan Vidar Pedersen

Salgsrepresentant

Harstad

977 64 809

Jan.Vidar.Pedersen@motek.no

Trond Stokken

Salgsrepresentant

Haugesund

908 22 673

trond.stokken@motek.no

Frode Haraldseth

Salgsrepresentant

Øvre Buskerud

452 70 451

Frode.Haraldseth@motek.no

Richard Lindseth

Salgsrepresentant

Nord-Trøndelag

982 47 481

Richard.Lindseth@motek.no

Øyvind Andberg

Salgsrepresentant

Jessheim

907 77 976

Oyvind.Andberg@motek.no

Lars Erichsen

Salgsrepresentant

Jessheim

907 77 975

lars.erichsen@motek.no

Michael Tenden

Salgsrepresentant

Kjeller

404 49 448

michael.tenden@motek.no

Vidar Venheim

Salgsrepresentant

Kristiansand

488 64 756

Vidar.Venheim@motek.no

Per Øystein Ribe

Salgsrepresentant

Kristiansand

913 87 953

per.ribe@motek.no

Eivind Balchen

Salgsrepresentant

Kristiansand

917 87 509

eivind.balchen@motek.no

Tommy Bakken

Salgsrepresentant

Lillehammer

907 78 007

tommy.bakken@motek.no

Bjørn Sandor Kristiansen

Salgsrepresentant

Mo I Rana

468 30 534

bjorn.kristiansen@motek.no

Jonny Silseth Aspen

Salgsrepresentant

Molde

926 33 702

jonny.silseth.aspen@motek.no

Even Normann

Salgsrepresentant

Oslo

971 60 188

even.normann@motek.no

Espen Vågsberg

Salgsrepresentant

Oslo

909 94 883

espen.vaagsberg@motek.no

Børge Bilstad

Salgsrepresentant

Sandnes

900 15 183

Borge.Bilstad@motek.no

Dag Morten Brekke

Salgsrepresentant

Ski

404 71 918

dag.morten.brekke@motek.no

Thomas Nilsen

Salgsrepresentant

Skien

911 63 065

thomas.nilsen@motek.no

Eldar Thorin Isaksen

Salgsrepresentant

Skien

451 39 086

eldar.isaksen@motek.no

Terje Norum

Salgsrepresentant

Tromsø

982 47 457

Terje.Norum@motek.no

Sture Nøsen

Salgsrepresentant

Trondheim

913 87 952

Sture.Nosen@motek.no

Steffen Hoff

Salgsrepresentant

Trondheim

900 15 193

steffen.hoff@motek.no

Ole Andreas Rendal

Salgsrepresentant

Trondheim

468 84 978

ole.rendal@motek.no

Jostein Myhre

Salgsrepresentant

Tønsberg

907 77 991

Jostein.Myhre@motek.no

Perry Giskegjerde

Salgsrepresentant

Ålesund

907 77 962

perry.giskegjerde@motek.no

Anlegg og industri

Navn Stilling Avdeling Telefon E-post

Kim Andre H Solvang

Salgsrepresentant

Arendal

452 52 823

kim.solvang@motek.no

Bjørn Helge Marsteen

Salgsrepresentant

Bergen

400 22 805

bjorn.marsteen@motek.no

Janne Christin Carlsen Teigland

Salgsrepresentant

Bergen

948 81 436

janne.teigland@motek.no

Morten Sandvik

Salgsrepresentant

Billingstad

930 12 419

Morten.Sandvik@motek.no

Bjørn Jensen

Salgsrepresentant

Billingstad

900 15 288

bjorn.jensen@motek.no

Kai Antonsen

Salgsrepresentant

Oslo

982 47 425

Kai.Antonsen@motek.no

Finn Børre TollefsenSalgsrepresentantSandnes920 18 962finn.tollefsen@motek.no

Runar Tollefsen

Salgsrepresentant

Skien

401 07 957

runar.tollefsen@motek.no

Sindre K. Johnsen 

Salgsrepresentant

Trondheim

977 17 313

atle.nordhaug@motek.no

Trond Vidar Krangkratok

Salgsrepresentant

Ålesund

476 67 494

trond.krangkratok@motek.no