Dine data, dine valg

Dine data er trygge hos oss. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å gi deg en best mulig og personalisert handleopplevelse. Ved å trykke «Det er greit» godkjenner du bruken av informasjonskapsler.

Vis meg mer
Logg inn
Din bestilling

Ønsker du uforpliktende tilbud på maskiner eller forbruksmateriell? Ta kontakt med en av våre selger i listen under. Du kan også ringe kundeservice på telefon 23 05 25 00, så hjelper vi deg med å komme i kontakt med rett person.

Finn din selger:

Navn Stilling Segment Telefon E-post
Ledelse og administrasjon
Geir Sæther Salgsdirektør Salg 95057304 Geir.Sether@motek.no
Eirik Petersen Salgsdirektør Salg 91828019 Eirik.Petersen@motek.no
Cecilie Gammelsæter Leder Key Account Manager Salg 98247466 cecilie.gammelseter@motek.no
Eric Gunnarsson Key Account Manager Salg 95492254 eric.gunnarsson@motek.no
Marius Eliassen Key Account Manager Salg 95821877 marius. eliassen@motek.no
Halvor Ihler Key Account Manager Salg 92982728 halvor. ihler@motek.no
Alexander Olsson Key Account Manager Salg 46622020 alexander.olsson@motek.no
Henning  Hedemark  Key Account Manager Salg  90777986  henning.hedemark@motek.no 
Anders Erik Hansen Salgssjef Rogaland Salg 40448796 Anders.hansen@motek.no
Einar Hellevik Salgssjef Anlegg og Industri Salg 90777993 Einar.Hellevik@motek.no
Eirik Petersen Salgsdirektør Salg 91828019 Eirik.Petersen@motek.no
Ellen Hällstrøm Salgssjef Innlandet Salg 45978331 Ellen.hellstrom@motek.no
Espen Lunde Salgssjef Innstallasjon Oslo Salg 93004066 Espen.Lunde@motek.no
Frank Guldberg Salgssjef Trøndelag Salg 46444189 Frank.Guldberg@motek.no
Fredrik Tharaldsen Salgssjef Agder og Telemark Salg 40437469 Fredrik.Tharaldsen@motek.no
Frode Lunde Salgssjef Telemark Salg 48312979 Frode.Lunde@motek.no
Frode Bakke Salgssjef Nord-Norge Salg 95791600 frode.bakke@motek.no
Morten Nilsen Salgssjef Nordland Salg 95449678 morten.niilsen@motek.no
Jan Erik Slåttbakken Salgssjef Stål- og Betongbygg Oslo Salg 92010722 Jan-Erik.Slaattbakken@motek.no
Odd Arne Halvorsen Salgssjef Vestre Viken Salg 98247494 Odd-Arne.Halvorsen@motek.no
Ørjan Rygh Salgssjef Trebygg Oslo Salg 40722548 Orjan.Rygh@motek.no

Stål og betongbygg

Mats Rødsand Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 92013971 mats.rodsand@motek.no
Kjetil Fredriksen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg Kristiansand 92013166 kjetil.fredriksen@motek.no
Bente Sogn Salgsrepresentant Stål- og Betongbygg Oslo 40035759 bente.sogn@motek.no
Tore Hoffstrøm Salgsrepresentant Stål- og Betongbygg Trondheim 45262446 tore.hoffstrom@motek.no
Frode Roksvåg Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Arendal 48991679 frode.roksvag@motek.no
Inge Reinsvollsveen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Bergen 90777983 Inge.Reinsvollsveen@motek.no
Sturle Skaug Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Bergen 91787506 Sturle.Skaug@motek.no
Espen Sandvik Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Billingstad 90777973 Espen.Sandvik@motek.no
Egil Kjærby Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Drammen 92035783 egil.kjaerby@motek.no
Svend Nysæther Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Drammen 90777987 Sven.Nysether@motek.no
Daniel Gustafsson Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ensjø 92013894 Daniel.Gustafsson@motek.no
Toni Andersen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ensjø 98247482 Toni.Andersen@motek.no
Bjørn Erik Moe-Brynildsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Fredrikstad 48864736 BjornErik.Brynildsen@motek.no
Joar Gimming Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Fredrikstad 90777965 Joar.Gimming@motek.no
Arnfinn Valaker Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Førde 97764853 Arnfinn.Valaker@motek.no
Mats Tufte Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Gjøvik 91787502 mats.tufte@motek.no
Erik Martinsen Øvergaard Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Hamar 90778004 Erik.Overgaard@motek.no
Raymond Karoliussen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Harstad 95176458 Raymond.Karoliussen@motek.no
Kjetil Johannessen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Haugesund 92866552 Kjetil.johannessen@motek.no
Geir Arne Tollan Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Jessheim 91787500 Geir-Arne.Tollan@motek.no
Lars Eirik Kristiansen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Lillehammer 94869113 lars.kristiansen@motek.no
Sigvart Botten Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Molde 97953318 Sigvart.Botten@motek.no
Espen Habberstad Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 47796799 espen.habberstad@motek.no
Ronny Granheim Granheim Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 93413919 ronny.granheim@motek.no
Thomas Cordtsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 92034765 Thomas.cordtsen@motek.no
Sturla Lierhagen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 92010824 sturla.lierhagen@motek.no
Bjørn Bjørndal Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 90186110 Bjorn.Bjorndal@motek.no
Georg Slåtten Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 92018962 georg.slatten@motek.no
Peder Inge Jørgensen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 90186233 Peder-Inge.Jorgensen@motek.no
Jack Josefsson Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ski 90777971 jack.josefsson@motek.no
Kjetil Fuglset Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Skien 90777985 kjetil.fuglset@motek.no
Lars David Lund Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Skien 92012807 Lars.lund@motek.no
Dan Sørensen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tromsø 91167944 Dan.Sorensen@motek.no
Frank Berg Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tromsø 91125781 Frank.Berg@motek.no
Hilfred Utseth Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Trondheim 90777992 Hilfred.Utseth@motek.no
Remi Schumann Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Trondheim 95176448 Remi.Schumann@motek.no
Hans Remy Gåsholt Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tønsberg 46807872 hans.remy.gasholt@motek.no
Arve Idar Dyb Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ålesund 91181738 ArveIdar.Dyb@motek.no
Trond Sørum Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ålesund 48991673 trond.sorum@motek.no
Stefan Furnes Salgsrepresentant Stål- og betongbygg,Bodø 95279079 stefan.furnes@motek.no
Raymond Karoliussen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Harstad 95176458 Raymond.Karoliussen@motek.no
Rainer Rønning Salgsrepresentant Stål- og betongbygg/Trebygg, Mo i Rana 40554846 rainer.ronning@motek.no
Eilef Hopland Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Kristiansand n/a eilef.hopland@motek.no
Gisle Skorpen Selseng Salgsrepresentant Generalist, Førde 47796786 gisle.selseng@motek.no
Anders Heggen Salgsrepresentant Generalist, Hønefoss/Buskerud 47662889 anders.heggen@motek.no
Installasjon
Ester Kleczka Salgsrepresentant Installasjon Arendal 90165334 ester.k@motek.no
Øivind Eide Salgsrepresentant Installasjon Tønsberg 92040258 Oivind.Eide@motek.no
Mats Waaler Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 90613183 mats.waaler@motek.no
Christian Ohnstad Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 90777980 christian.ohnstad@motek.no
Ole Jørgen Larsen Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 90777981 Ole.Larsen@motek.no
Renate Nordeide Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 47796783 renate.nordeide@motek.no
Andreas Groseth Salgsrepresentant Installasjon, Billingstad 98220584 andreas.groseth@motek.no
Ivar Olsen Salgsrepresentant Installasjon, Bodø 97681931 ivar.olsen@motek.no
Dusko Petkovic Salgsrepresentant Installasjon, Bryne 48864765 dusko.petkovic@motek.no
Petter Borgen Salgsrepresentant Installasjon, Drammen 92011369 petter.borgen@motek.no
Ingar Lossius Salgsrepresentant Installasjon, Ensjø 45970418 ingar.lossius@motek.no
Svein Løkkebråten Salgsrepresentant Installasjon, Fredrikstad 91787501 Svein.Lokkebraten@motek.no
Trond Andreassen Salgsrepresentant Installasjon, Gjøvik 90778006 trond.andreassen@motek.no
Odd Einar Sofienlund Salgsrepresentant Installasjon, Hamar 47795617 odd.sofienlund@motek.no
Øystein Borch Karlsen Salgsrepresentant Installasjon, Harstad 48864764 Oystein.borch.Karlsen@motek.no
Stian Eikesdal Salgsrepresentant Installasjon, Haugesund 92011558 stian.eikesdal@motek.no
Torkjell Eiku Tang Salgsrepresentant Installasjon, Indre Sogn 47796789 Torkjell.Tang@motek.no
Morten Kolstad Salgsrepresentant Installasjon, Jessheim 90777979 morten.kolstad@motek.no
Thomas Bjerke Salgsrepresentant Installasjon, Jessheim 48867150 thomas.bjerke@motek.no
Reidar Håvardstad Salgsrepresentant Installasjon, Kristiansand 91787504 Reidar.Haavardstad@motek.no
Håkon Bjerkan Salgsrepresentant Installasjon, Molde 94786478 hakon.bjerkan@motek.no
Stian Semmerud Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 92012892 stian.semmerud@motek.no
Vinny Ngo Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 98247426 vinny.ngo@motek.no
Fred Egil Thu Salgsrepresentant Installasjon, Sandnes 90777996 Fred-Egil.Thu@motek.no
Kai-Arne Skjørsæter Salgsrepresentant Installasjon, Ski 92025067 kai-arne.skjorsaeter@motek.no
Sondre Semb Salgsrepresentant Installasjon, Skien 92871103 Sondre.Semb@motek.no
Christer Lund Salgsrepresentant Installasjon, Tromsø 93282086 Christer.Lund@motek.no
Rune Kvammen Salgsrepresentant Installasjon, Trondheim 46446158 Rune.Kvammen@motek.no
Stian Henden Salgsrepresentant Installasjon, Trondheim 95135256 stian.henden@motek.no
Vebjørn Holstad Salgsrepresentant Installasjon, Ålesund 91787503 Vebjorn.holstad@motek.no
Trebygg
Per Øystein Ribe Salgsrepresentant Kristiansand 91387953 per.ribe@motek.no
Eskil Svendsen Salgsrepresentant  Generalist, Alta 90178627 eskil.svendsen@motek.no
Espen Vågsberg Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 90994883 espen.vaagsberg@motek.no
Andreas Dibbern Salgsrepresentant Trebygg Oslo Vest Trebygg, Oslo 90232512 andreas.dibbern@motek.no
Tor Harald Jenssen Salgsrepresentant Trebygg, Arendal 97717307 Tor-Harald.Jenssen@motek.no
Bjørn Inge Svarstad Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 92020149 Bjorn.Svarstad@motek.no
Johnny Larsen Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 90777974 Johnny.Larsen@motek.no
Sondre Bjørgås Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 40433867 Sondre.Bjorgas@motek.no
Ørjan Krokeide Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 92066858 orjan.krokeide@motek.no
Morten Høglund Salgsrepresentant Trebygg, Billingstad 45870638 Morten.Hoglund@motek.no
Vidar Grøndahl Salgsrepresentant Trebygg, Billingstad 90777977 Vidar.Grondahl@motek.no
Anders Rislisen Thorstensen Salgsrepresentant Trebygg, Bodø 97024220 anders.r.thorstensen@motek.no
Ben Rosland Salgsrepresentant Trebygg, Bryne 47796791 ben.rosland@motek.no
Per Henning Qvale Salgsrepresentant Trebygg, Bryne 91542340 Per-Henning.Qvale@motek.no
Geir Aage Strøm Salgsrepresentant Trebygg, Drammen 48863515 geir.aage.strom@motek.no
Ole-Bjørnar Pettersen Salgsrepresentant Trebygg, Drammen 95176414 Ole.Pettersen@motek.no
Tore Nytrøen Salgsrepresentant Trebygg, Finnmark 97764837 tore.nytroen@motek.no
Per Gunnar Knudsen Salgsrepresentant Trebygg, Fredrikstad 90777964 Per-Gunnar.Knudsen@motek.no
Rune Lammetun Salgsrepresentant Trebygg, Førde 97764854 Rune.Lammetun@motek.no
Steinar Kristiansen Salgsrepresentant Trebygg, Hamar 90778005 Steinar.Kristiansen@motek.no
Jan Vidar Pedersen Salgsrepresentant Trebygg, Harstad 97764809 Jan.Vidar.Pedersen@motek.no
Trond Stokken Salgsrepresentant Trebygg, Haugesund 90822673 Trond.Stokken@motek.no
Kjell Egil Hegerland Salgssjef Trebygg, Haugesund 92633861 Kjell.Egil.Hegerland@motek.no
Tore Skribeland Salgsrepresentant Trebygg, Jessheim 40449448 tore.skribeland@motek.no
Øyvind Andberg Salgsrepresentant Trebygg, Jessheim 90777976 Oyvind.Andberg@motek.no
Frank Fredriksen Salgsrepresentant Trebygg, Kristiansand 91787509 Frank.Fredriksen@motek.no
Vidar Venheim Salgsrepresentant Trebygg, Kristiansand 48864756 Vidar.venheim@motek.no
Tommy Bakken Salgsrepresentant Trebygg, Lillehammer 90778007 Tommy.Bakken@motek.no
Bjørn Kristiansen Salgsrepresentant Trebygg, Mo i Rana 46830534 bjorn.kristiansen@motek.no
Bjørn Smisethjell Salgsrepresentant Trebygg, Molde 92633702 Bjorn.Smisethjell@motek.no
Even Normann Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 97160188 even.normann@motek.no
Lars Erichsen Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 90777975 Lars.Erichsen@motek.no
Børge Bilstad Salgsrepresentant Trebygg, Sandnes 90015183 Borge.Bilstad@motek.no
Dag Morten Brekke Salgsrepresentant Trebygg, Ski 40471918 dag.morten.brekke@motek.no
Andre Martini Salgsrepresentant Trebygg, Skien 47796793 andre.martini@motek.no
Thomas Nilsen Salgsrepresentant Trebygg, Skien 91163065 thomas.nilsen@motek.no
Pål Wang Salgsrepresentant Trebygg, Skien 91181729 Paal.Wang@motek.no
Terje Norum Salgsrepresentant Trebygg, Tromsø og Svalbard 98247457 Terje.Norum@motek.no
Ole Andreas Rendal Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 46884978 ole.rendal@motek.no
Richard Lindseth Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 98247481 Richard.Lindseth@motek.no
Sten Nilsen Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 90015193 Sten.Nilsen@motek.no
Sture Nøsen Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 98247452 Sture.Nosen@motek.no
Jostein Myhre Salgsrepresentant Trebygg, Tønsberg 90777991 Jostein.Myhre@motek.no
Frode Haraldseth Salgsrepresentant Trebygg, Øvre Buskerud 45270451 Frode.Haraldseth@motek.no
Perry Giskegjerde Salgsrepresentant Trebygg, Ålesund 90777962 Perry.Giskegjerde@motek.no
Alexander Tveit Nilsen Salgsrepresentant
Claes Johansson Salgsrepresentant Trebygg, Fredrikstad 90862310 claes.johansson@motek.no
Anlegg og industri
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Anlegg og industri, Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Bjørn Helge Marsteen Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Bergen 40022805 bjorn.marsteen@motek.no
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Kai Antonsen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Oslo 98247425 Kai.Antonsen@motek.no
Tron Halvorsen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Oslo 91181736 Tron.Halvorsen@motek.no
Torunn Tjemsland Salgsrepresentant Anlegg og industri, Sandnes 98247485 torunn.tjemsland@motek.no
Runar Tollefsen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Skien 40107957 Runar.Tollefsen@motek.no
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Trond Krangkratok Salgsrepresentant Anlegg og industri, Ålesund 47667494 trond.krangkratok@motek.no
Arlin Rochlenge Salgsrepresentant Anlegg og industri, Ålesund 94832243 arlin.rochlenge@motek.no
Jørn Birkeland Salgsrepresentant Anlegg og industri, Sandnes 90883572 jorn.birkeland@motek.no