Vestlandet

Bergen

Motek AS
Spelhaugen 22a
5147 Fyllingsdalen

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Even Knappskog

Telefon butikk: 934 82 602

Åpningstider



Mandag - Fredag

07:00-16:00



 

Nå åpningstid fra 02.01.2019!

Mandag - Fredag

 

 

06:30-16:00

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Helge Marsteen Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Bergen 40022805 bjorn.marsteen@motek.no
Christian Ohnstad Salgsrepresentant Installasjon, Bergen christian.ohnstad@motek.no
Kenneth Andersen Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 90777980 Kenneth.Andersen@motek.no
Ole Jørgen Larsen Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 90777981 Ole.Larsen@motek.no
RoaldBerland Berland Salgsrepresentant Installasjon, Bergen 47796783 roald.berland@motek.no
Sturle Skaug Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Bergen 91787506 Sturle.Skaug@motek.no
Bjørn Inge Svarstad Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 92020149 Bjorn.Svarstad@motek.no
Johnny Larsen Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 90777974 Johnny.Larsen@motek.no
Sondre Bjørgås Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 40433867 Sondre.Bjorgas@motek.no
Ørjan Krokeide Salgsrepresentant Trebygg, Bergen 92066858 orjan.krokeide@motek.no

Bryne

Motek AS
Vesthagen 4
4344 Bryne

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Bengt Nevland

Telefon butikk: 40 45 38 17

Åpningstider


Mandag - Torsdag

Fredag

07:00-15:30

07:00-13:00




Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Andrew Aadland Salgsrepresentant Anlegg og industri, Sandnes 98247485 Andre.Aadland@motek.no
Fred Egil Thu Salgsrepresentant Installasjon, Sandnes 90777996 Fred-Egil.Thu@motek.no
Peder Inge Jørgensen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 90186233 Peder-Inge.Jorgensen@motek.no
Per HenningQvale Qvale Salgsrepresentant Trebygg, Bryne 91542340 Per-Henning.Qvale@motek.no

Sandnes

Motek AS
Midtbergveien 2
4313 Sandnes

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Tronn Solheim

Telefon butikk: 934 82 553

Åpningstider



Mandag - Fredag

f.o.m. 4. mars 2019: man.-fre.

07:00-16:00

06:30-16:00




Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Anlegg og industri, Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Andrew Aadland Salgsrepresentant Anlegg og industri, Sandnes 98247485 Andre.Aadland@motek.no
Fred Egil Thu Salgsrepresentant Installasjon, Sandnes 90777996 Fred-Egil.Thu@motek.no
Ole Petter Sandve Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 92018962 Ole.petter.Sandve@motek.no
Peder Inge Jørgensen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Sandnes 90186233 Peder-Inge.Jorgensen@motek.no
Per HenningQvale Qvale Salgsrepresentant Trebygg, Bryne 91542340 Per-Henning.Qvale@motek.no
Børge Bilstad Salgsrepresentant Trebygg, Sandnes 90015183 Borge.Bilstad@motek.no

Haugesund

Longhammarvegen 19, 1.etg
5536 Haugesund

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Alexander Tveit Nilsen

Telefon butikk: 934 82 598

Åpningstider


Mandag - Torsdag

Fredag

07:00-15:30

07:00-13:00



 

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Helge Marsteen Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Bergen 40022805 bjorn.marsteen@motek.no
Stian Eikesdal Salgsrepresentant Installasjon, Haugesund 92011558 stian.eikesdal@motek.no
Kjetil Johannessen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Haugesund 92866552 Kjetil.johannessen@motek.no
Kjell Egil Hegerland Salgsrepresentant Trebygg, Haugesund 92633861 Kjell.Egil.Hegerland@motek.no

Førde

Motek AS
Firdavegen 14
6800 Førde

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Oddvar Ulvedal

Telefon butikk: 934 82 657

Åpningstider



Mandag - Fredag

07:30-15:30




Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Arnfinn Valaker Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Førde 97764853 Arnfinn.Valaker@motek.no
Rune Lammetun Salgsrepresentant Trebygg, Førde 97764854 Rune.Lammetun@motek.no

Ålesund

Motek AS
Lerstadvn. 528
6018 Ålesund

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Arlin Rochlenge

Telefon butikk: 934 82 658

Åpningstider



Mandag - Fredag

07:00-16:00





Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Vebjørn Holstad Salgsrepresentant Installasjon, Ålesund 91787503 Vebjorn.holstad@motek.no
Arve Idar Dyb Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ålesund 91181738 ArveIdar.Dyb@motek.no
Trond Sørum Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ålesund 48991673 trond.sorum@motek.no
Perry Giskegjerde Salgsrepresentant Trebygg, Ålesund 90777962 Perry.Giskegjerde@motek.no

Molde

Motek AS
Fannestrandvegen 53
6415 Molde

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Per Mordal

Telefon butikk: 934 82 689

Åpningstider


Mandag - Torsdag 07:00-15:30

Fredag


07:00-13:00

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Håkon Neteland Bjerkan Salgsrepresentant Installasjon, Molde 94786478 hakon.bjerkan@motek.no
Vebjørn Holstad Salgsrepresentant Installasjon, Ålesund 91787503 Vebjorn.holstad@motek.no
Sigvart Botten Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Molde 97953318 Sigvart.Botten@motek.no
Bjørn Smisethjell Salgsrepresentant Trebygg, Molde 92633702 Bjorn.Smisethjell@motek.no

Kristiansund

Motek AS, c/o Jon Sæter AS
Maskinveien 2
6517 Kristiansund

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Telefon butikk: 405 57 362 // 934 83 927

Åpningstider


Mandag - Fredag


07:00-15:00

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Håkon Neteland Bjerkan Salgsrepresentant Installasjon, Molde 94786478 hakon.bjerkan@motek.no
Vebjørn Holstad Salgsrepresentant Installasjon, Ålesund 91787503 Vebjorn.holstad@motek.no
Sigvart Botten Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Molde 97953318 Sigvart.Botten@motek.no
Bjørn Smisethjell Salgsrepresentant Trebygg, Molde 92633702 Bjorn.Smisethjell@motek.no