Sørlandet

Arendal

Motek AS
Åsbieveien 9a, Stoa
4848 Arendal

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Harald Bergem

Telefon butikk: 934 81 097

Åpningstider


Mandag - Fredag

07:30-16:00

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Anlegg og industri, Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Andrew Aadland Salgsrepresentant Anlegg og industri, Sandnes 98247485 Andre.Aadland@motek.no
Per Øystein Ribe Salgsrepresentant Innesalg, Kristiansand 91387953 per.ribe@motek.no
Reidar Håvardstad Salgsrepresentant Installasjon, Kristiansand 91787504 Reidar.Haavardstad@motek.no
Frode Roksvåg Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Arendal 48991679 frode.roksvag@motek.no
Tor Harald Jenssen Salgsrepresentant Trebygg, Arendal 97717307 Tor-Harald.Jenssen@motek.no

Kristiansand

Motek AS
Narviga 23
4633 Kristiansand

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Butikksjef: Eivind Balchen

Telefon butikk: 982 47 444

Åpningstider


Mandag - Fredag

 

07:00-16:00

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Anlegg og industri, Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Andrew Aadland Salgsrepresentant Anlegg og industri, Sandnes 98247485 Andre.Aadland@motek.no
Per Øystein Ribe Salgsrepresentant Innesalg, Kristiansand 91387953 per.ribe@motek.no
Reidar Håvardstad Salgsrepresentant Installasjon, Kristiansand 91787504 Reidar.Haavardstad@motek.no
Kjetil Fredriksen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Kristiansand 92013166 kjetil.fredriksen@motek.no
Frank Fredriksen Salgsrepresentant Trebygg, Kristiansand 91787509 Frank.Fredriksen@motek.no