Østlandet

Oslo, Groruddalen

Motek AS
Alf Bjerckesvei 22 B
0582 Oslo

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Ken R. Winge

Telefon butikk: 934 00 995

 

Åpningstider



Mandag - Fredag

07:00-16:00

 

 



 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Espen Stensson Salgsrepresentant Anlegg og industri, Oslo 92010824 Espen.Stensson@motek.no
Tron Halvorsen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Oslo 91181736 Tron.Halvorsen@motek.no
Stian Semmerud Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 92012892 stian.semmerud@motek.no
Vinny Ngo Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 98247426 vinny.ngo@motek.no
Bente Sogn Salgsrepresentant Stål- og Betongbygg, Oslo 40035759 bente.sogn@motek.no
Ronny Granheim Granheim Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 93413919 ronny.granheim@motek.no
Thomas Cordtsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 92034765 Thomas.cordtsen@motek.no
Ylva Fosheim Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Oslo 92013971 Ylva.Fosheim@motek.no
Tore Skribeland Salgsrepresentant Trebygg, Jessheim 40449448 tore.skribeland@motek.no
Even Normann Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 97160188 even.normann@motek.no
Lars Erichsen Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 90777975 Lars.Erichsen@motek.no

Oslo, Ensjø

Motek AS
Ensjøveien 10
0655 Oslo

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Geir Andersen

Telefon butikk: 406 14 714

Åpningstider


Mandag - Torsdag

Fredag

 

07:00-15:30

07:00-13:00

 





Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Ingar Lossius Salgsrepresentant Installasjon, Oslo 45970418 ingar.lossius@motek.no
Andreas Dibbern Salgsrepresentant Trebygg Oslo Vest Oslo Vest (Ensjø) Segment 3000 90232512 andreas.dibbern@motek.no
Daniel Gustafsson Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ensjø 92013894 Daniel.Gustafsson@motek.no
Toni Andersen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ensjø 98247482 Toni.Andersen@motek.no

Asker/Bærum, Billingstad

Motek AS
Billingstadsletta 17
1396 Billingstad

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Lars Andreas Nicholson

Telefon butikk: 922 70 425

Åpningstider


Mandag - Fredag

07:00-16:00



Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Andreas Groseth Salgsrepresentant Installasjon, Billingstad 98220584 andreas.groseth@motek.no
Espen Sandvik Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Billingstad 90777973 Espen.Sandvik@motek.no
Morten Høglund Salgsrepresentant Trebygg, Billingstad 45870638 Morten.Hoglund@motek.no
Vidar Grøndahl Salgsrepresentant Trebygg, Billingstad 90777977 Vidar.Grondahl@motek.no

Jessheim

Motek AS
Industriveien 21
2069 Jessheim

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Kristian Estay Hansen

Telefon butikk: 934 00 694

Åpningstider


Mandag - Torsdag 07:00-15:30

Fredag

 

07:00-13:00

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Morten Kolstad Salgsrepresentant Installasjon, Jessheim 90777979 morten.kolstad@motek.no
Thomas Bjerke Salgsrepresentant Installasjon, Jessheim 48867150 thomas.bjerke@motek.no
Geir Arne Tollan Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Jessheim 91787500 Geir-Arne.Tollan@motek.no
Øyvind Andberg Salgsrepresentant Trebygg, Jessheim 90777976 Oyvind.Andberg@motek.no
Lars Erichsen Salgsrepresentant Trebygg, Oslo 90777975 Lars.Erichsen@motek.no

Gjøvik

Motek AS
Kallerudsvingen 5
2816 Gjøvik

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Bent Johnsen

Telefon butikk: 934 68 589

Åpningstider


Mandag - Torsdag                     07:00-15:30

Fredag                                     7:00-13:00

 

 

 

 



Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Trond Andreassen Salgsrepresentant Installasjon, Gjøvik 90778006 trond.andreassen@motek.no
Rune Carlsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Gjøvik 91787502 Rune.Carlsen@motek.no
Tommy Bakken Salgsrepresentant Trebygg, Lillehammer 90778007 Tommy.Bakken@motek.no

Lillehammer

Motek AS
Gausdalsvegen 20
2624 Lillehammer

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: John Magnar Lysbakken

Telefon butikk: 934 60 104

Åpningstider


Mandag - Torsdag

Fredag

 


07:00-15:30

07:00-13:00

 


 

 



Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Trond Andreassen Salgsrepresentant Installasjon, Gjøvik 90778006 trond.andreassen@motek.no
Rune Carlsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Gjøvik 91787502 Rune.Carlsen@motek.no
Lars Eirik Kristiansen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Lillehammer 94869113 lars.kristiansen@motek.no
Tommy Bakken Salgsrepresentant Trebygg, Lillehammer 90778007 Tommy.Bakken@motek.no

Hamar

Motek AS
Vangsvegen 111
2318 Hamar

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Terje Sandvold

Telefon butikk: 934 81 745

Åpningstider


Mandag - Fredag

 

07:00-16:00



Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Odd Einar Sofienlund Salgsrepresentant Installasjon, Hamar 47795617 odd.sofienlund@motek.no
Erik Martinsen Øvergaard Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Hamar 90778004 Erik.Overgaard@motek.no
Steinar Kristiansen Salgsrepresentant Trebygg, Hamar 90778005 Steinar.Kristiansen@motek.no

Ski

Motek AS
Haugenveien 29
1400 Ski

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Petter Lauritsen

Telefon butikk: 404 57 882

Åpningstider


Mandag - Torsdag 07:00-15:30

Fredag

 

07:00-13:00

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Svein Løkkebråten Salgsrepresentant Installasjon, Fredrikstad 91787501 Svein.Lokkebraten@motek.no
Kai-Arne Skjørsæter Salgsrepresentant Installasjon, Ski 92025067 kai-arne.skjorsaeter@motek.no
Trond Rosmer Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Ski 90777971 Trond.Rosmer@motek.no
Dag Morten Brekke Salgsrepresentant Trebygg, Ski 40471918 dag.morten.brekke@motek.no

Fredrikstad

Motek AS
Godtfredsensvei 2
1617 Fredrikstad

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Martin Ottesen

Telefon butikk: 934 82 069

Martin Ottesen

Åpningstider


Mandag - Torsdag 07:00-15:30

Fredag

07:00-13:00

 

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bjørn Jensen Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 90015288 Bjorn.Jensen@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Svein Løkkebråten Salgsrepresentant Installasjon, Fredrikstad 91787501 Svein.Lokkebraten@motek.no
Bjørn ErikMoe-Brynildsen Moe-Brynildsen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Fredrikstad BjornErik.Brynildsen@motek.no
Joar Gimming Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Fredrikstad 90777965 Joar.Gimming@motek.no
Per Gunnar Knudsen Salgsrepresentant Trebygg, Fredrikstad 90777964 Per-Gunnar.Knudsen@motek.no

Drammen

Motek AS
Øvre Eikervei 83
3048 Drammen

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Terje Pettersen

Telefon butikk: 934 82 248

Åpningstider


Mandag - Fredag

 

07:00-16:00

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Petter Borgen Salgsrepresentant Installasjon, Drammen 92011369 petter.borgen@motek.no
Egil Kjærby Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Drammen 92035783 egil.kjaerby@motek.no
Svend Nysæther Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Drammen 90777987 Sven.Nysether@motek.no
Geir Aage Strøm Salgsrepresentant Trebygg, Drammen 48863515 geir.aage.strom@motek.no
Ole-Bjørnar Pettersen Salgsrepresentant Trebygg, Drammen 95176414 Ole.Pettersen@motek.no
Frode Haraldseth Salgsrepresentant Trebygg, Øvre Buskerud 45270451 Frode.Haraldseth@motek.no

Tønsberg

Motek AS
Kilengt. 3-5
3117 Tønsberg

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Torbjørn Heggedal

Telefon butikk: 934 82 353

Åpningstider


Mandag - Fredag

 

07:00-16:00

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Anlegg og industri, Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Bård Beylich Salgsrepresentant Anlegg og Industri, Billingstad 48890891 bard.beylich@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Ronny Falck Salgsrepresentant Anlegg og industri, Skien 92012807 Ronny.Falck@motek.no
Øivind Eide Salgsrepresentant Installasjon Tønsberg 92040528 Oivind.Eide@motek.no
Petter Borgen Salgsrepresentant Installasjon, Drammen 92011369 petter.borgen@motek.no
Hans Remy Gåsholt Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tønsberg 46807872 hans.remy.gasholt@motek.no
Henning Hedemark Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tønsberg 90777986 Henning.Hedemark@motek.no
Jostein Myhre Salgsrepresentant Trebygg, Tønsberg 90777991 Jostein.Myhre@motek.no

Skien

Motek AS
Bataljonvn. 30
3735 Skien

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Susanne Folmo

Telefon butikk: 934 82 355

Åpningstider


Mandag - Fredag

07:00-16:00

 



Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Kim Andre Solvang Salgsrepresentant Anlegg og industri, Arendal 45252823 kim.solvang@motek.no
Morten Sandvik Salgsrepresentant Anlegg og industri, Billingstad 93012419 Morten.Sandvik@motek.no
Ronny Falck Salgsrepresentant Anlegg og industri, Skien 92012807 Ronny.Falck@motek.no
Per Øystein Ribe Salgsrepresentant Innesalg, Kristiansand 91387953 per.ribe@motek.no
Sondre Semb Salgsrepresentant Installasjon, Skien 92871103 Sondre.Semb@motek.no
Geir Melum Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Skien 90777985 Geir.Melum@motek.no
Lars David Lund Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Skien 92012807 Lars.lund@motek.no
Pål Wang Salgsrepresentant Trebygg, Skien 91181729 Paal.Wang@motek.no