Nord-Norge

Mo i Rana

Motek A.S
Søderlundmyra 14
8622 Mo i Rana

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Henrik Vonstad Østerdal

Telefon butikk: 934 82 863

Åpningstider



Mandag - Fredag

07:00-15:30




Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Rainer Rønning Salgsrepresentant Stål- og betongbygg/Trebygg, Mo i Rana 40554846 rainer.ronning@motek.no
Bjørn Kristiansen Salgsrepresentant Trebygg, Mo i Rana 46830534 bjorn.kristiansen@motek.no

Bodø

Motek AS
Olav V’s gate 100
8004 Bodø

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Stein Arne Johnsen

Telefon butikk: 934 82 372

Åpningstider


Mandag - Fredag


07:00-16:00

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Ivar Olsen Salgsrepresentant Installasjon, Bodø 97681931 ivar.olsen@motek.no
Stefan Furnes Salgsrepresentant Stål- og betongbygg,Bodø 95279079 stefan.furnes@motek.no
Kyrre Karlsen Salgsrepresentant Trebygg, Bodø 97024220 Kyrre.Karlsen@motek.no

Harstad

Motek Harstad

Storgaten 34

9406 Harstad

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Jan Åge Kristiansen

Telefon butikk: 934 82 917

Åpningstider


Mandag - Fredag


07:00-16:00

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Øystein Borch Karlsen Salgsrepresentant Installasjon, Harstad 48864764 Oystein.borch.Karlsen@motek.no
Raymond Karoliussen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Harstad 95176458 Raymond.Karoliussen@motek.no
Jan Vidar Pedersen Salgsrepresentant Trebygg, Harstad 97764809 Jan.Vidar.Pedersen@motek.no

Tromsø

Motek AS
Alkevegen 10a
9015 Tromsø

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Jeanette Reinnøk

Telefon butikk: 934 83 076

Åpningstider


Mandag - Fredag


07:00-16:00

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Christer Lund Salgsrepresentant Installasjon, Tromsø 93282086 Christer.Lund@motek.no
Dan Sørensen Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tromsø 47796792 Dan.Sorensen@motek.no
Frank Berg Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Tromsø 91125781 Frank.Berg@motek.no
Tore Nytrøen Salgsrepresentant Trebygg, Finnmark 97764837 tore.nytroen@motek.no
Terje Norum Salgsrepresentant Trebygg, Tromsø og Svalbard 98247457 Terje.Norum@motek.no

Alta

Motek AS
Storengveien 21
9515 Alta

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Chris Føllmer

Telefon butikk: 932 06 141

Åpningstider



Mandag - Torsdag

Fredag

07:00-15:30

07:00-13:00




Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Tore Nytrøen Salgsrepresentant Trebygg, Finnmark 97764837 tore.nytroen@motek.no