Midt-Norge

Trondheim

Motek AS
Østre Rosten 90
7075 Tiller

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Senterleder: Sindre Johnsen

Telefon butikk: 934 81 729

Åpningstider


Mandag - Fredag

07:00-16:00

 

Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Rune Kvammen Salgsrepresentant Installasjon, Trondheim 46446158 Rune.Kvammen@motek.no
Stian Henden Salgsrepresentant Installasjon, Trondheim 95135256 stian.henden@motek.no
Hilfred Utseth Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Trondheim 90777992 Hilfred.Utseth@motek.no
Remi Schumann Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Trondheim 95176448 Remi.Schumann@motek.no
Ole Andreas Rendal Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 46884978 ole.rendal@motek.no
Richard Lindseth Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 98247481 Richard.Lindseth@motek.no
Sten Nilsen Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 90015193 Sten.Nilsen@motek.no
Sture Nøsen Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 98247452 Sture.Nosen@motek.no

Ørlandet

Motek A.S, c/o Ørland Fargehandel AS
Industrigata 4
7130 Brekstad

 

Kundeservice: 230 52 500

Mail: firmapost@motek.no

Telefon butikk: 406 00 447

Åpningstider



Mandag - Fredag

Lørdag

07:30-17:00

10:00-14:00





Tilknyttede medarbeidere Tilknyttede medarbeidere
Navn Etternavn Stilling Avdeling Telefon E-post
Atle Nordhaug Salgsrepresentant Anlegg og industri, Trondheim 97717313 Atle.Nordhaug@motek.no
Hilfred Utseth Salgsrepresentant Stål- og betongbygg, Trondheim 90777992 Hilfred.Utseth@motek.no
Sten Nilsen Salgsrepresentant Trebygg, Trondheim 90015193 Sten.Nilsen@motek.no