Logg inn
Din bestilling

Våre ingeniører tilbyr veiledning til både konsulenter og entreprenører. Vi gir dere raske og tidsbesparende løsninger til dine utfordringer, kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat.

Kontakt oss

Navn Stilling Sted Telefon E-post
Roger Hasslinger Leder Feltingeniør Oslo 982 47 487 roger.hasslinger@motek.no
Birger Bech Feltingeniør Oslo 404 68 010 birger.bech@motek.no
Halgeir Knudsen Feltingeniør Oslo 979 70 630 halgeir.Knudsen@motek.no
Lars Bjerkelund Feltingeniør Oslo 404 33 764 lars.bjerkelund@motek.no
Unib Sarwar Feltingeniør Oslo 488 87 452 unib.sarwar@motek.no
Dag Steinsland Feltingeniør Bergen 458 08 313 dag.steinsland@motek.no

Dine data, dine valg

Dine data er trygge hos oss. Vi bruker dem til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene du ser og bruker.

Vis meg mer